Zadali Mandarynie bardzo niewygodne pytania o intymne życie Wiśniewskiego. Jej reakcja powala

Zadali Mandarynie bardzo niewygodne pytania o intymne życie Wiśniewskiego. Jej reakcja powala Źródło: youtube.com/michalwisniewski

Michał Wiśniewski znów znalazł się w centrum zainteresowania fanów. Muzyk Ich Troje, który od lat wzbudza wielkie kontrowersje, został opisany przez swoją byłą żonę. Mandaryna postanowiła opowiedzieć, co nieco o życiu intymnym lidera kultowej kapeli.

Michał Wiśniewski jest osobą o dość ciekawym życiu prywatnym. Raz na kilka lat muzyk przedstawia mediom swoją nową ukochaną, aby później mówić o rozstaniach i rozwodach. Związki, uzależnienia i nietrafione inwestycje sprawiły, że wokalista jest obecnie pod kreską, ale nie przeszkadza mu to w rozpoczynaniu nowych rozdziałów w życiu.

Według doniesień medialnych wokalista po raz kolejny zostanie ojcem, a swoją aktualną miłość - tajemniczą Paulinę, poznał za pośrednictwem portalu randkowego Tinder. Trochę szczegółów na temat życia ikony polskiej piosenki przekazała niespodziewanie była żona - Mandaryna. Po jej wypowiedzi nie brakuje plotek.

Michał Wiśniewski skomentowany przez Mandarynę. Wokalistka o życiu prywatnym gwiazdora

Mandaryna, która przez pewien czas była żoną Wiśniewskiego, postanowiła skomentować zamieszanie wokół byłego ukochanego. Wokalistka i tancerka odniosła się do sprawy rozwodu muzyka z Dominiką Tajner. Sprawa jest o tyle ciekawa, że piosenkarz podobno ma wkrótce zostać ojcem.

- Myślę, że to dla nich duże przeżycie. Mam nadzieję, że będzie im dobrze również osobno. I tego im życzę - powiedziała Mandaryna w rozmowie z Wideoportalem.

Artystka podkreśla jednak, że nigdy nie miała zbyt zażyłych relacji z czwartą żoną swojego eksukochanego.

- My się nigdy nie spotykałyśmy, bo nigdy nie czułyśmy takiej potrzeby. Ale nie dlatego, że się nie lubimy. Po prostu robimy inne rzeczy, mamy innych znajomych - mówi piosenkarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mandaryna o relacjach z Pauliną

Jak się okazało, była pani Wiśniewska i matka kolejnego dziecka artysty spotkały się. Jednak przebieg tych wydarzeń jest owiany tajemnicą.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

- Widziałyśmy się w przelocie, tak to ujmę. OK? - powiedziała piosenkarka.

Jej reakcja na to niewygodne pytanie powala. Jak widać, w życiu Wiśniewskiego nadal nie brakuje emocji i zwrotów akcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Fakt

 

Następny artykuł