Michał Wiśniewski jest chory
YouTube Gala
Irmina Jach - 1 Września 2020

Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny

Michał Wiśniewski od lat zmaga się z niezwykle poważną chorobą, która zbiera śmiertelne żniwo. W Polsce co roku trzy miliony osób umiera na tę przypadłość. Lider zespołu Ich Troje postanowił publicznie opowiedzieć o swojej walce. Sytuacja jest dramatyczna, muzyk walczy już tylko ze względu na ukochaną rodzinę.

Michał Wiśniewski jest ostatnio obiektem zainteresowania mediów. Dziennikarze regularnie donoszą o szczegółach jego burzliwego życia prywatnego. Wokalista zespołu Ich Troje słynie z głośnych relacji miłosnych, które zwykle kończą się medialnym rozstaniem. Niewiele osób wie, że to niejedyny problem kontrowersyjnego muzyka. Okazuje się, że Michał Wiśniewski od lat zmaga się z wyniszczającą chorobą.

Szkoła, dramat dzieciStało się, uczniowie już w dramatycznej sytuacji. Doniesienia z kraju są niepokojąceCzytaj dalej

Michał Wiśniewski zmaga się z wyniszczającą chorobą

Michał Wiśniewski, w wywiadzie z dziennikarzem "Super Expressu" wyznał, że od lat boryka się z problemem alkoholowym. Przyznawał, że regularnie wszywa sobie esperal, który pomaga mu w zachowaniu trzeźwości. Przed kilkoma laty muzyk przeżywał poważny kryzys. Gdy zrezygnował z leczenia farmakologicznego, uległ własnym słabościom. Wir imprez poskutkował nawrotem niebezpiecznego nałogu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczynka miała dziwne zgrubienie na ręceRodzice zauważyli u 4-letniej córki dziwne zgrubienie na ręce. Lekarze zaczęli operować, nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnegoCzytaj dalej

- Pomyślałem, że spróbuję bez niej, może dam radę. Ale napiłem się, i to nie na imprezie, choć wszyscy czekali, że „Wiśni” kończy się wszywka, to sobie porządzimy. Napiłem się z sąsiadem. Było mi tak niedobrze, że przez 12 dni niczego nie tknąłem. Mówię więc: genialnie, dam radę. Ale potem przyszła jedna impreza, potem druga i trochę popłynąłem. Wróciłem do swojego lekarza i znów się zaszyłem - opowiadał.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

Niedawno Michał Wiśniewski wziął ślub po raz piąty. Uroczystość odbyła się z dala od blasku fleszy. Najnowsza partnerka muzyka, Pola, nie jest osobą publiczną i zdecydowanie stroni od kontaktów z mediami. Małżonkowie niedawno poinformowali, że wkrótce na świat przyjdzie ich wspólne dziecko. Chłopczyk zgodnie z zapowiedziami wokalisty otrzyma imiona Falco Amadeus. Będzie to piąta pociecha Wiśniewskiego. Zarówno wokalista zespołu Ich Troje, jak i jego żona, wychowują potomków z poprzednich małżeństw. Michał Wiśniewski uczestniczy dodatkowo w wychowaniu syna byłej partnerki, Dominiki Tajner. To właśnie ciąża Poli sprawiła, że gwiazdor postanowił wrócić do wszywania esperalu. Nie chce, żeby nałóg zdominował jego życie rodzinne i odbił się na życiu dzieci. Trzymamy kciuki za jego postanowienie.

- Nie chcę pić. Robię to dla siebie i dla rodziny - deklarował Michał Wiśniewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczysty

Klan, śmierci gwiazdFatum ciąży nad TVP. Czarna seria śmierci aktorów z "Klanu"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News