Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski Źródło: Instagram/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zaskoczył fanów radosną nowiną. Pojawił się ze swoją byłą żoną i przekazali pozytywne wiadomości. Dawno nie wyglądali na tak szczęśliwych.

Wygląda na to, że po wielu kryzysach Michał Wiśniewski wreszcie zaczyna odczuwać radość z życia. Tego jednak jego fani się nie spodziewali. Lider zespołu Ich Troje pojawił się na filmie wraz z byłą żoną. Oboje sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwych. Przekazali widzom radosną nowinę.

Ostatnimi czasy Michał Wiśniewski układa sobie życie na nowo. Media przestają donosić o jego wpadkach, kryzysach czy problemach z uzależnieniem od alkoholu i hazardu. Gwiazda zaczęła szczęśliwy etap życia, co na pewno cieszy wszystkich fanów Michała. Piosenkarz zbliżył się również do swoich byłych żon. Wydaje się, że z ex-partnerkami utrzymuje bardzo serdeczne stosunki. Niedawno artysta opublikował film, na którym pojawiła się jedna z nich - Anna Świątczak.

Michał Wiśniewski dziękuje swojej byłej żonie

Michał Wiśniewski rozwiódł się z Anną Świątczak. Byli małżonkowie pozostali jednak w bardzo bliskich stosunkach. Na pewno wpływ miał na to również fakt, że oboje mają dwójkę dzieci - Vivienne i Etiennette. Jedna z nich wzorując się na swoim ojcu, postawiła pierwsze kroki artystycznej kariery. Michał ma jeszcze dodatkowy powód do dumy. Niedawno jego kanał na YouTube stał się bardzo popularny. Artysta przekroczył właśnie magiczny próg miliona subskrybentów. Z tej okazji postanowił nagrać swoim fanom film.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W zamieszczonym wideo pojawia się nie tylko Michał Wiśniewski. Okazuje się, że towarzyszy mu jego była żona, Anna Świątczak. Oboje sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwych i poruszonych. Być może to początek wielkiej przyjaźni, która nie wynika jedynie z dobrych manier, ale prawdziwej więzi między Michałem i Anną. Piosenkarz podziękował fanom za wsparcie, ale przyznał też, że pomoc, jaką otrzymuje od byłej żony, również jest bezcenna.

Dzisiaj grzeje: 1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Uśmiechnięci Michał Wiśniewski oraz Anna Świątczak to naprawdę miły widok. Oboje mają wielkie szczęście, że mimo rozwodu potrafią się tak wspaniale dogadywać. Ich córki muszą być przeszczęśliwe, widząc swoich rodziców, którzy chociaż nie są już razem, nadal utrzymują bliski kontakt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: pierwsza śmiertelna ofiara nowego wirusa poza Chinami
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite
  4. Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje
  5. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

źródło: Jastrząp Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News