Czwarty rozwód to przy tym nic. Wiśniewski dopuścił się tak haniebnego czynu, że zdębiejecie

Czwarty rozwód to przy tym nic. Wiśniewski dopuścił się tak haniebnego czynu, że zdębiejecie Źródło: youtube.com/Horyzont Słubice

Michał Wiśniewski będzie miał poważne problemy? Jak się okazuje, czwarty rozwód wokalisty zespołu Ich Troje nie jest najbardziej hańbiącą rzeczą, jakiej dopuścił się wokalista. Przy okazji rozpadu związku wokalisty, na jaw wyszły niewygodne fakty, które już raz na zawsze mogą pogrążyć wizerunek kontrowersyjnego artysty.

Michał Wiśniewski przez swój rozwód z Dominiką Tajner znowu zagościł na stałe na pierwszych stronach tabloidów. Media przez długi czas zastanawiały się czemu piosenkarz zdecydował się na taki krok. Jak się jednak okazuje, jego rozstanie z córką Apoloniusza Tajnera nie jest najgorszym, czego dopuścił się mężczyzna. Prawda o jego życiu może szokować.

Michał Wiśniewski będzie miał wielkie problemy. Niewygodna prawda o życiu wokalisty

Cztery związki Michała Wiśniewskiego kosztowały go ogromną sumę pieniędzy. Muzyk przez długi czas pozostawał bez środków finansowych, jak też później - ogłosił swoje bankructwo. Pomimo problemów finansowych, Wiśniewski nie zrezygnował z wystawnego trybu życia i z coraz to nowych, często nietrafionych inwestycji. Długi muzyka są bardzo duże, a kredyty, jakie zaciągnął, przekraczają kilka milionów złotych.

Przez problemy finansowe, muzyk nie utrzymuje żadnej płynności finansowej, a liczba zobowiązań względem kolejnych dłużników rośnie. Najbardziej cierpią na tym jednak dzieci muzyka, które już od dawna nie widziały alimentów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiśniewski nie płaci alimentów. Wstrząsające doniesienia mediów

O tym, że lider Ich Troje unika obowiązku alimentacyjnego, dotarli dziennikarze portalu plotek.pl. Według ich doniesień: Xavier i Fabienne, czyli dzieci z małżeństwa z piosenkarką Mandaryną muszą liczyć tylko i wyłącznie na zarobki swojej matki.

Nie da się ukryć, że fakt unikania przez Wiśniewskiego płacenia alimentów jest druzgocący. Fani, którzy starali się przez tak długi czas bronić wokalisty, będą mieli teraz prawdziwy problem, związany z tak nieznaną i ciemną stroną wizerunku artysty. Czy lider Ich Troje stanie jeszcze finansowo na nogi i pokryje wszystkie zobowiązania. Być może, co ważniejsze, zacznie w końcu spłacać swoje zobowiązania względem dzieci? Nie da się ukryć, że sytuacja, w której znalazł się muzyk, jest wyjątkowo mało komfortowa, a piosenkarzowi po raz kolejny grozi bankructwo i licytacja komornicza jego majątku.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie, jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  2. Anna Mucha z byłym partnerem. Fani czekali na ich powrót LATAMI! WOW!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Wiśniewscy stracili dom warty miliony! To nie koniec problemów z pieniędzmi

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News