Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok

Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok Źródło: Pikio.pl

Michał zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy służby znalazły jego ciało, od razu wykonano szczegółową sekcję zwłok oraz badania, które miały pomóc w ustaleniu przyczyny śmierci. Nauka okazała się jednak bezradna.

Michał był wesołym i beztroskim nastolatkiem. Nikt nie spodziewał się, że umrze w tak młodym wieku. Informacja o odnalezieniu jego zwłok była prawdziwym szokiem dla bliskich, którzy mieli nadzieję, że chłopak wróci do domu cały i zdrowy. Kiedy tak się nie stało, mieli nadzieję, że poznają prawdę o ostatnich chwilach życia syna. Wyniki sekcji zwłok budziły jednak podejrzenia bliskich.

Michał wyszedł z domu w styczniu. Nigdy do niego nie wrócił

Michał Rosiak był 19-latkiem z Poznania. Był szczęśliwy, gdy dostał się na wymarzone studia na Politechnice Poznańskiej. Nikt się nie spodziewał, że student zniknie bez śladu w styczniu 2019 roku. Młody mężczyzna wyszedł z domu w nocy z 17 na 18 stycznia. Tego wieczora zaginął.

Ostatni raz był widziany na przystanku autobusowym Garbary. Od tego momentu nie wiadomo, gdzie był, co robił ani, z kim się spotkał. Rodzina szybko zgłosiła zaginięcia chłopaka. Policja oraz przyjaciele nastolatka zaangażowali się w poszukiwania, jednak nie udało się go odnaleźć.

Dopiero 3 marca odnaleziono jego ciało. Zwłoki zostały wyłowione z Warty w Obornikach. Śledczy postanowili dowiedzieć się, jak zginął młody chłopak. Sekcja zwłok miała odpowiedzieć na wszystkie pytania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć nastolatka na zawsze będzie tajemnicą. Sekcja zwłok wykazała smutną prawdę

Ważne było ustalenie, co spowodowało śmierć 19-latka. Michał mógł zginąć w skutek utopienia, ale też mógł być martwy zanim trafił do wody. Istotne było także, czy chłopak był trzeźwy oraz czy wcześniej zażywał narkotyki. Sekcja zwłok miała odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie zadawała sobie rodzina zmarłego.

Przeprowadzono szczegółowe badania, a odpowiednie próbki wysłano do laboratorium, gdzie miały zostać przeprowadzone testy toksykologiczne i histopatologiczne. Wszyscy w napięciu czekali na wyniki badań. Bardzo chcieli wiedzieć, co tak naprawdę spotkało studenta

Informacje nie był jednak pomyślne. Ciało było w stanie zaawansowanego rozkładu, co uniemożliwiło ustalenia przyczyny zgonu. Nigdy nie będzie wiadomo, czy w chwili wylądowania w Warcie Michał żył ani czy zażywał jakiekolwiek środki psychoaktywne. To ogromne cierpienie dla bliskich, dla których te informacje były najważniejsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Już nie nauczyciele. Kolejna grupa zawodowa zapowiada strajk
  4. Po zawieszeniu strajku część nauczycieli domaga się dymisji Broniarza
  5. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  6. Wygląda to bardzo źle. Niepokojąca prognoza pogody na dzisiejszy wieczór, uważajcie

źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News