Trwa wielka kłótnia między Michałem Szpakiem, a Margaret? To zdjęcie jest wyjątkowo wymowne

Trwa wielka kłótnia między Michałem Szpakiem, a Margaret? To zdjęcie jest wyjątkowo wymowne Źródło: instagram/michal_szpakofficial/

Michał Szpak po raz kolejny będzie miał okazję dzierżyć posadę trenera w popularnym show muzycznym. Dla Margaret natomiast będzie to prawdziwy debiut, dlatego z pewnością przydałoby jej się kilka porad od kolegi po fachu. Wiele wskazuje jednak na to, że między celebrytami nie układa się zbyt dobrze.

Michał Szpak stara się nie wzbudzać większych kontrowersji w ostatnim czasie, dlatego wciąż nie odniósł się do spekulacji na temat konfliktu z młodą wokalistką. Tymczasem media aż huczą od kolejnych plotek i rzekomych przecieków zza kulis programu.

Fani obu gwiazd nieustannie starają się dociec, czy między ich ulubieńcami rzeczywiście doszło do nieporozumienia. Choć celebrytka w ostatnim czasie zabrała głos i starała się zdementować pogłoski, ostatnie wspólne zdjęcie jej i Michała może pokazywać zupełnie coś innego. 

Michał Szpak i Margaret mają konflikt? To zdjęcie jest wyjątkowo wymowne 

Na Instagramie gwiazdora co jakiś czas pojawiają się niewielkie smaczki z tego, co czeka widzów "The Voice of Poland". Najnowsza publikacja może wywołać jednak zdecydowanie większe poruszenie wśród internautów, niż wszystkie poprzednie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na InstaStory pojawiło się zdjęcie, ukazujące Margaret i Michała razem. Po takiej informacji wielu mogłoby pomyśleć, że jest to idealnym zaprzeczeniem ich rzekomego konfliktu. Ale czy na pewno? Fotograf uwiecznił moment, w którym młoda celebrytka robiła sobie selfie, a stojący obok niej Szpak, odwrócił wymownie głowę w drugą stronę i wyraźnie pokazał swoją niezadowoloną minę. Choć podpisano fotkę: "Rozkmina", fani gwiazd już zastanawiają się czy wyraz twarzy gwiazdora nie wynikał z niezadowolenia związanego z obecnością koleżanki.

Wokalistka ucina plotki 

Jakiś czas temu Margaret udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do swoich relacji z Michałem. W mediach coraz częściej pojawiały się informacje, że między nimi regularnie dochodzi na planie do spięć. Artystka postanowiła jednak jednoznacznie zdementować plotki, choć i to nie wydaje się dla internautów wystarczającym potwierdzeniem.  

Dzisiaj grzeje: 1. 19,5% Polaków uważa, że problem lotów Marka Kuchcińskiego został już w pełni rozwiązany

2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

- To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę na planie „Voice’a” z Michałem bardziej się polubiliśmy niż znienawidziliśmy. Było przezabawnie. Boję się tego oglądać, chyba tego nie zrobię. Jestem przerażona, bo my się tak świetnie bawiliśmy, może nawet za bardzo - powiedziała. 

instagram/michal_szpakofficial/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę 
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. W biały dzień skatował i brutalnie zgwałcił 8-latkę. Dzień wcześniej sąd zwolnił go do domu
  4. Dzieci konały w płomieniach, najmłodsze miało 8 miesięcy. Koszmarne wiadomości z zagranicy obiegły media
  5. Posunął się do strasznej rzeczy, żeby naciągać kobiety na pieniądze. Nie miały szans z jego oszustwami
     

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News