Michał Szpak zupełnie odleciał. Te zdjęcia długo będą się za nim ciągnąć

Michał Szpak zupełnie odleciał. Te zdjęcia długo będą się za nim ciągnąć

Michał Szpak jest artystą specyficznym. Na tle innych gwiazd wyróżnia się stylem i zachowaniem, które sprawiają, że żaden z jego występów nie jest taki sam. Co zrobił tym razem? Te zdjęcia są naprawdę zaskakujące i z pewnością będą się za nim ciągnąć do końca jego kariery.

Michał Szpak dość często szokuje swoich fanów, lubi modę i nie stroni od nietypowych stylizacji. Na polskiej scenie muzycznej zadebiutował w programie TVN, X-Factor, w którym piosenką "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena zrobił piorunujące wrażenie na jurorach. W programie zajął drugie miejsce przegrywając z Gienkiem Loską. Ze względu na swoją medialną osobowość i talent artystyczny, na stałe zagościł na naszym rynku muzycznym, a o jego popularności może świadczyć to, że reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizji, gdzie wykonał swój utwór "Color of Your Life".

Co zrobił Michał Szpak?

Michał Szpak dość często szokuje swoich fanów, lubi modę i nie stroni od nietypowych stylizacji. Ostatnio przebrał się za... kalmara. Szokująca stylizacja miała mieć związek z wyzwaniem, które rzuciła mu jedna z osób siedzących na widowni. Zadanie miało się opierać na tym, aby znany artysta przebrał się za owoc morza. Trudno odgadnąć, dlaczego jego wybór padł akurat na to zwierzę. W zaskakującym przebraniu Michał Szpak przyszedł na jedno z nagrań "The Voice of Poland". Podczas "przesłuchań w ciemno" wokalista zaprezentował się w sposób, który trudno jest nazwać zwyczajnym. Choć artysta przyzwyczaił nas do ekscentrycznego wizerunku, charakteryzującego się m.in. tym, że Szpak maluje paznokcie, nosi długie włosy i zakłada androgyniczne ubrania, tym razem poszedł o krok dalej. Zdjęcia w stroju kalmara z pewnością będą ciągnęły się za artystą przez resztę jego kariery. Michał Szpak fot. materiały prasowe Michał Szpak fot. materiały prasowe
PRZECZYTAJ:
  1. Wiadomo dlaczego Kaczyński nie wrócił z urlopu. Jest zdruzgotany
  2. Panika w PiS! Na jaw wychodzą informacje o pikantnych romansach polityków
  3. Watykan w ciężkiej żałobie. Nie żyje ikona Kościoła katolickiego
Następny artykuł