michał szpak
Fot. Wikipedia
Karol Zaborowski - 10 Lipca 2018

Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego

Michał Szpak obecnie jest jedną z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Podczas jednego z jego ostatnich występów tysiące ludzi stało w osłupieniu. Muzyk na scenie zrobił coś niesamowitego, czego jego fani nie zapomną przez długi czas.

Michał Szpak swoją karierę zaczął od występu w programie "X factor", gdzie jurorzy od razu zauważyli w młodym chłopaku ogromny talent wokalny. Nie dziwi więc fakt, że jego kariera po programie nabrała niewyobrażalnego tempa. Dosłownie z dnia na dzień Szap stał się gwiazdorem, o którym mówił każdy i pisały wszystkie media. Teraz muzyk podróżuje po całej Polsce i nie tylko dając koncerty, na które zawsze przychodzą tysiące fanów.

Michał Szpak zrobił coś niesamowitego

Kilka dni temu w Otmuchowie odbywała się głośna impreza, mianowicie "Lato Kwiatów", która co roku przyciąga tysiące turystów z całej Polski. Tegoroczna edycja wydarzenia została dodatkowo wzbogacona o występ Michała Szpaka, który był gwiazdą wieczoru. Wiele osób odwiedziło miasto specjalnie po to, aby zobaczyć na scenie swojego ulubionego artystę. Wiadomo, że takie wydarzenie nie jest to koncert na taką skalę jak "Eurowizja", w której brał udział Szpak, czy występ podczas trasy koncertowej. Czasami zdarza się właśnie, że polskie gwiazdy bagatelizują te mniejsze występy robiąc je na tak zwane "odwal się". Jednak Michał Szpak tak nie postąpił, dał swoim widzom prawdziwe show, które nie odbiegało w najmniejszym stopniu od jego innych występów. Tysiące fanów zebranych pod sceną było zachwyconych tym, co widzą i słyszą. Widzieli, że muzyk daje z siebie wszystko, aby nie zawieść swoich miłośników i ich oczekiwań wobec niego i trzeba przyznać, że wywiązał się z tego perfekcyjnie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat w hitowym show TVN. Widzowie nie mogli uwierzyć
  2. Intymne zdjęcie gwiazdy TVN i Polsatu. Fani we łzach
  3. Okrucieństwo! Topili psa w telewizji na żywo
Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleOni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleCzytaj dalej
ruchalaGwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: nto.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News