Michał Szpak zostanie jurorem nowego show TVP. Znamy szczegóły

Michał Szpak zostanie jurorem nowego show TVP. Znamy szczegóły Źródło: Screen/youtube/Plotek.pl

Michał Szpak już niedługo zasiądzie w jury. Tym razem zabłyśnie w najnowszym show Telewizji Polskiej. W końcu na jaw wyszły szczegóły produkcji.

Michał Szpak zdobył rozpoznawalność w naszym kraju dzięki talent show "X-Factor" i od lat udowadnia, że występy przed kamerami nie stanowią dla niego problemu. Choć zawodowo zajmuje się tworzeniem muzyki, chętnie brał już udział w "Tańcu z gwiazdami", gościł u Kuby Wojewódzkiego czy był uczestnikiem formatu "Agent - Gwiazdy". 

Zawładną również sercami milionów Polaków jako trener w programie "The Voice of Poland", a teraz pojawiły się informacje, które z pewnością zachwycą wszystkich fanów. Okazuje się, że Michał Szpak już niedługo znowu zagości na ekranach i to jako juror w najnowszym show TVP. W końcu na jaw wyciekły szczegóły produkcji. 

Michał Szpak będzie jurorem w programie TVP

Telewizja Polska oczarowana sukcesami "The Voice of Poland" oraz "Sanatorium miłości" doszła najwyraźniej do wniosku, że czas stworzyć hybrydę, która przebije wszystko. Najprawdopodobniej właśnie tak narodził się pomysł na stworzenie "The Voice Senior", który już niedługo pojawić się ma na ekranach. 

Zgodnie z informacjami zdobytymi przez "Flesz", nowe show ma być prawdziwym sukcesem, a przyczynić się do tego ma m.in. Michał Szpak. Młody wokalista ma zasiąść w czteroosobowym jury i oceniać popisujących się swoimi talentami seniorów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zasiądzie w jury obok piosenkarza?

Choć jeszcze żaden z artystów nie komentował tych doniesień w mediach, mówi się, że obok piosenkarza zasiąść ma Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. 

Oczywiście największym zaskoczeniem jest jedyna dama w tym zacnym gronie. Rodowicz już wielokrotnie otrzymywała propozycje zasiadania w jury programów TVP, zawsze jednak grzecznie odmawiała. Tylko raz mogliśmy zobaczyć ją w "The Voice of Poland", lecz i tam pokazała jako jurorka specjalna. Sugeruje się, że ciągłe unikanie kamer może być związane z przykrymi doświadczeniami z "Gwiezdnego Cyrku", w którym wzięła udział, a ten okrzyknięty został później jedną z największych porażek w polskiej telewizji. Na szczęście więcej doświadczenia mają pozostali potencjalni jurorzy, każdy z nich bowiem zasiadał już w jury "The Voice of Poland" i doskonale wie, jakie zadanie będzie miał do spełnienia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News