Michał Szpak pochwalił się zdjęciem z młodszą siostrą. Ewa zachwyciła urodą fanów piosenkarza

Michał Szpak pochwalił się zdjęciem z młodszą siostrą. Ewa zachwyciła urodą fanów piosenkarza Źródło: instagram/michal_szpakofficial/

Michał Szpak dodał zdjęcie, na którym chwali się swoją młodszą siostrą. Internauci są zachwyceni jej wyglądem. Niewielu wie, że Ewa miała już swój debiut w polskim show-biznesie.

Michał Szpak postanowił zamieścić w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego pozuje razem z bardzo bliską osobą. Piękną kobietą jest jego młodsza siostra Ewa. Fani gwiazdora są pod ogromnym wrażeniem jej urody. Kim jest siostra Michała? 

Michał Szpak zamieszcza w sieci zdjęcie z bliską osobą 

Michał Szpak jako piosenkarza zaistniał już kilka lat temu. Udział w programie "X-Factor" przyniósł mu ogromną sławę. Od zawsze przedstawiał się jaka osoba dość zwariowana. Nie wstydził się wyrażać siebie i nie przejmował się negatywnymi komentarzami na temat stylu ubierania. Szpak lubi biżuterię i pomalowane paznokcie. Jego znakiem rozpoznawczym zdecydowanie są długie, bujne włosy. Mimo kariery, która wzrastała bardzo szybko, piosenkarz nie zmienił się ani trochę. Co więcej, nie chciał dać się zwariować od blasku fleszy i coraz większej rzeszy fanów. Michał od początku starał się oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego. Choć nie ukrywał go całkowicie, zachowywał pewien limit. 

Jakiś czas temu, piosenkarz postanowił dodać na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z bardzo bliską mu osobą. Kobietą, która towarzyszy mu na fotografii jest jego młodsza siostra. Michał ma trójkę rodzeństwa, jednak to właśnie Ewę darzy największą sympatią. Otrzymuje od niej niekończące się wsparcie. Wie, że na nią może liczyć w każdej sytuacji, choć w tej kwestii nie wątpi również w resztę swojego rodzeństwa, z którym również dogaduje się bardzo dobrze.  

Internauci zachwyceni urodą Ewy 

Fani Szpaka, którzy obserwują go w mediach społecznościowych, nie byli w stanie ukryć swojego zadowolenia względem wyglądu jego młodszej siostry. Ewa zachwyciła ich swoją urodą. Nie w sposób się z nimi nie zgodzić. Zdjęcia, które dziewczyna zamieszcza na swoim Instagramie, tylko potwierdzają jej wyjątkową urodę. Ciemne włosy i duże oczy, a do tego wszystkiego piękny uśmiech. Z takim wyglądem nastolatka zbiera całą masę komplementów w komentarzach pod zdjęciami. 

Niewielu wie, że Ewa choć nie jest równie sławna co jej brat, miała już okazję zadebiutować w medialnym świecie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim jest młodsza siostra piosenkarza?  

Okazuje się, że Ewa swój debiut w polskim show-biznesie ma już za sobą. Nastolatka miała okazję wystąpić w TVN u boku swojego brata. Publiczność pokochała ją od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna skradła serca wszystkich. To sprawiło, że na Instagramie nastolatki zaczęło przybywać obserwatorów i coraz więcej osób ją kojarzyło. Jeżeli dobra passa nie minie, Ewa ma dużą szansę na dłużej zawitać w świecie medialnym. Ponoć ona również interesuje się muzyką. Niewykluczone zatem, że już niedługo stanie się konkurencją dla własnego brata.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Niewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna Dowbor
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

 

Źródło: POPULARNE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News