Michał Szpak zawstydził tym wszystkich artystów! Sami zobaczcie

Michał Szpak zawstydził tym wszystkich artystów! Sami zobaczcie

Michał Szpak kojarzony jest nie tylko z muzycznego talentu, ale przede wszystkim z odważnych stylizacji. Wokalista na każdym kroku potrafi zaskoczyć nietypowym ubiorem czy makijażem. Tym razem wszyscy mówią o jego niecodziennej stylizacji w programie TVP "Pytanie na śniadanie". Mają mu czemu zazdrościć nie tylko rodzime gwiazdy!

Michał Szpak wszedł na wielką scenę w edycji programu X-Factor. Już wtedy kumulował na sobie wzrok ludzi. Znakomitym wykonaniem utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" i późniejszymi adaptacjami zaskarbił sobie głosy jury i wielomilionowej widowni.

Inni artyści zazdroszczą - Michał Szpak i kolejna zaskakująca stylizacja

Później jego kariera nabierała tempa. Szpak reprezentował Polskę na Eurowizji, wygrał też w 2015 roku w Opolu Krajowy Konkurs Piosenki Polskiej w Opolu utworem "Jesteś bohaterem". Dziś jest rozpoznawalnym i rozchwytywanym artystą, a jego ostatnie wykonanie "Jesteś bohaterem" w studio teleturnieju "Jaka to melodia" do dziś pozostaje komentowane w sieci. Artysta nie spoczywa na laurach. Jego nazwisko pozostaje obecne w świecie telewizji, a sam Michał Szpak jeszcze bardziej podkreśla swoją wyjątkowość przychodząc do kolejnych programów w nietypowych stylizacjach. Niezależnie czy jest wykonawcą, czy jurorem oceniającym talenty w muzycznym show "Voice of Poland".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Tak było np. w porannym programie TVP "Pytanie na śniadanie". Szpak pokazał się widowni telewizji publicznej w wiśniowej koszuli z dużym wcięciem. Na sobie miał marynarkę z kilkoma broszkami, a całość zwieńczył równie oryginalnymi spodniami rodem z XIX wieku. Trudno wyobrazić sobie w takim "zestawie" w rodzimej sztuce innego artystę niż Michała Szpaka.

"Polski Prince" trzyma poziom. Regularnie zaskakuje fasonem

Kolorowy i wyrazisty wizerunek artysty przykuwa uwagę mediów, świata celebrytów i wielu Polaków. Nie bez przesady mówi się o Szpaku, że jest to polski Prince. Patrząc na zdjęcia w prasie kolorowej możemy zaryzykować stwierdzenie, że Szpak nie ustępuje zagranicznym gwiazdom w stylizacjach, a wielu twórców mogłoby czerpać z niego inspiracje! screen Kozaczek.plNajlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak Instagram: Szokujące zdjęcia artysty w sieci
  2. O występie Michała Szpaka w „Jaka to melodia” mówią już wszyscy! Nagranie hitem sieci
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Michał Szpak nie może poradzić sobie z żałobą. Stracił bardzo bliską osobę
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł