Michał Szpak zaskoczył fanów. Długo na to czekali

Michał Szpak zaskoczył fanów. Długo na to czekali Źródło: fot. Instagram.com/michal_szpakofficial

Jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu, Michał Szpak zaskoczyła swoich fanów. Wokalista dał im coś, na co długo czekali. Już niedługo wystąpi na festiwalu muzycznym w Sopocie.

Pochodzący z Jasła artysta od lat budzi ogromne zainteresowanie. Obecny na scenie od 2011 roku Michał Szpak już dziś osiągnął bardzo wiele. Na swoim koncie ma jeden album studyjny, jedno EP i wiele singli. Od czasu występu w programie "X-Factor" niezmiennie rozwija swoją karierę, na którą nie może narzekać. Niedługo ukarze się jego nowa płyta, a liczba występów z pewnością jest dla niego zadowalająca. Muzyk uwielbia swoich fanów, którym, jak sam mówi, zawdzięcza bardzo wiele. To oni są przecież po części autorami jego ogromnego sukcesu. Szpak postanowił więc jeszcze raz ich zaskoczyć.

Michał Szpak rozpieszcza swoich miłośników

Niedawno Telewizja Polsat zorganizowała SuperHit, której twarzą stał się rewelacyjny Michał Szpak. Teraz wokalista po raz kolejny zaproszony został na podobne wydarzenie. Tym razem, choć impreza również dobywa się na słynnej sopockiej Operze Leśnej, transmitować ją będzie TVN. Sopot Top of The Top Festival odbędzie się na legendarnym amfiteatrze w między 14 a 16 sierpnia. - Nadszedł długo wyczekiwany przez Was moment. Jednym z Artystów występujących podczas pierwszego dnia Festivalu będzie Michał Szpak!!! Czy Wy też nie możecie się już doczekać wizyty w Sopocie??? - czytamy na stronie Facebookowej imprezy. Michał Szpak jest muzykiem inspirującym się muzyką głównie lat 80. 90. Oprócz niego w Sopocie wystąpią m.in. Bajm, Big Cyc czy Blue Cafe. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktorki M jak Miłość walczą ze sobą na planie! „Jest zawiść, zazdrość”
  2. Michał Wiśniewski znowu przesadził! „To jakaś masakra”
  3. Czy to możliwe?! Najdziwniejsze hybrydy zwierząt jakie zobaczycie
źródło: party.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News