Michał Szpak zaskoczył fanów odważną sesją zdjęciową. Ciekawe zakończenie trasy koncertowej

Michał Szpak zaskoczył fanów odważną sesją zdjęciową. Ciekawe zakończenie trasy koncertowej

Michał Szpak to kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Kariera artysty przybrała na sile od momentu, w którym pojawił się w programie TVN "X-Factor". Większość rzeczy robionych przez Michała Szpaka wzbudza liczne kontrowersje. Ostatnio właśnie zakończył swoją trasę koncertową "Dreamer". A zrobił to w nietypowy sposób i zaskoczył fanów odważną sesją zdjęciową. 

Michał Szpak na przestrzeni lat, od chwili zdobycia popularności, zdobywa uznanie wielu osób. Rozpala serca milinów fanek. Wokalista do tej pory wydał dwie płyty. Pierwsza "Byle być sobą" wydana została 15 listopada 2015 roku i pokryła się dwiema platynami. Drugi studyjny album Michała Szpaka "Dreamer" na polskim rynku muzycznym pojawił się 7 września 2018 roku. Obydwie płyty cały czas cieszą się ucho i cieszą się uznaniem zarówno fanów, jak i krytyków muzycznych. Właśnie zakończyła się trasa promująca album "Dreamer" i Michał zaskoczył fanów odważną sesją zdjęciową.

Michał Szpak zakończył swoja trasę koncertową

Michał Szpak, w związku z wydaną pod koniec zeszłego roku płytą, wyruszył w Polskę z wielką trasą koncertową. Ze swoją muzyką w ramach trasy promującej krążek "Dreamer" wykroczył również poza granice naszego kraju. Fanów i fanki artysta ujął nie tylko nowymi utworami i aranżacjami, ale przede wszystkim wyjątkowymi stylizacjami, scenografią. Koncerty Michała Szpaka zawsze są wyjątkowe. Niestety trasa koncertowa dobiega końca. Celebryta z przykrością poinformował na Instagramie o tym fakcie swoich fanów. Ale na pocieszenie i wizualne przedłużenie koncertów, Michał Szpak dodał gorące fotografie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Michał Szpak na otarcie łez związanych z dopiero co zakończoną trasą, zaprezentował swoje nowe gorące zdjęcia. Zmysłowa niespodzianka zaskoczyła i wprowadziła w ekstazę fanki celebryty. Sam artysta na swoimi Instagramie zachęcał do ich obejrzenia w następujący sposób: - Taka sytuacja, iż trasa powoli będzie dobiegać końca, co za tym idzie z racji wyprzedanych większości miejsc kto nie ma niech nie zwleka bo jutro może być już (jak to śpiewała Kayah ) „Za późno”. A w galerii kryją się całkiem lustrzane hottie - zachęcał do oglądania zdjęć Michał Szpak.

Michał Szpak pokazał się z nagim torsem

Rozebrany celebryta zelektryzował internautów. Niektóre z fanek przyznały w komentarzach, że skaczą z radości czy też, że  zdjęcia z nagim torsem Michała Szpaka powieszą sobie nad łóżkiem. Komentarze mówią same za siebie: - Jeśli musisz dziś w nocy przyjść w moje sny, to nie moja wina, sam się o to prosiłeś. Cudowne zdjęcia. Bardzo zmysłowe - napisała jedna z fanek na Instragramie Michała. - Głos jak dzwon, najlepsze stylizacje, a do tego mistrz pozowania - dodała inna fanka. Michał Szpak fot. instagram.com/michal_szpakofficial Michał Szpak instagram.com/michal_szpakofficial   ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  2. Barbara Kurdej-Szatan poważnie chora. Wyniki badań są bardzo złe
  3. Syn Martyniuka z tajemniczą kobietą. Pokazał ją przypadkiem
  4. Zenek chce wywieźć syna za granicę. W Polsce nikt mu nie pomoże
  5. Norbi pod ostrzałem widzów. „Ryczący prymityw”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News