szpak
screen MichalszpakVevo
Bartłomiej Chudy - 17 Grudnia 2018

Michał Szpak z dziewczyną? Gwiazdor ukrywa życie prywatne przed mediami

Michał Szpak z dziewczyną? Od co najmniej kilku miesięcy mówi się o tym, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów zakochał się. Skrzętnie ukrywa imię swojej drugiej połówki. Dlaczego?

"Michał Szpak z dziewczyną" jest dziś jedną z chętniej wyszukiwanych fraz w polskim Internecie. Nic dziwnego - muzyk okupuje dziś szczyty polskiej sceny muzycznej, na którą wdarł się przed laty dzięki występowi w programie X-Factor. Jego kariera potoczyła się po tamtym show błyskawicznie. Dziś jego single i płyty, ale i gościnne występy - np. w teleturnieju Jaka to melodia - wzbudzają wielkie emocje.

Uczuciowe życie gwiazdy owiane tajemnicą

Życie publiczne artysty, a zwłaszcza jego pełna ekscentryczności kreacja sprawiły, że Szpak praktycznie nie schodzi z nagłówków medialnych. Decydujący okazuje się gwiazdorski styl bycia - na próżno szukać drugiego tak ubierającego i stylizującego się dziś polskiego artysty. Jego kreacja wywołuje spore uznanie, ale i wyostrza krytykę. Mimo takiego zastrzyku popularności artysta stara się utrzymywać balans między życiem publicznym, a prywatnością. Czymże byłaby sława bez dociekań mediów o związku gwiazd? Nie inaczej jest w przypadku "kolorowego ptaka" - jak to określają tabloidy - Michała Szpaka. Gwiazdor niechętnie obnosi się swoimi doświadczeniami z życia uczuciowego. W jednym z tegorocznych wywiadów przyznał się jednak, że jest "zakochany". Jak łatwo się domyśleć pytania o szczegóły pozostały bez odpowiedzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
W kontekście wakacji i aktywności gwiazdora w mediach społecznościowych dużo mówiło się o związku Szpaka z Pauliną Biernat. Para poznała się w Tańcu z Gwiazdami. Z ich wspólnych zdjęć i nagrań wynika, że czują się w swoim towarzystwie znakomicie. Do tego stopnia, że niektóre tabloidy zdążyły ogłosić ich parą.

Michał Szpak z dziewczyną? Niewykluczone i niepotwierdzone

Ich relacja nie została potwierdzona. W doniesień Jastrząb Post z października tego roku wynika, że przy okazji premiery książki "Dreamer" Szpak miał przyznać, że jest zakochany. W eter poszła nowina o strzale Amora, która trafiła w serce Szpaka. Nie poznaliśmy jednak imienia ukochanej. Gwiazdor otwarcie przyznał z kolei kiedy zdecyduje się przedstawić mediom swoją drugą połówkę. - Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku – powiedział dla "Gwiazdy Plejady".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani oniemieli z wrażenia. Michał Szpak dał im najlepszy prezent na święta
  2. Michał Szpak w szpitalu musiał zmierzyć się z koszmarem. Było ciężko
  3. Szpak łączy się w bólu z Dodą. Smutne, co się z nimi dzieje
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
źródła: Jastrząb Post, Eska.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News