Nikt nie spodziewał się, że występ tego młodego piosenkarza tak szybko wyciśnie łzy z naszych oczu. Dzisiaj bolesnym emocjom nie ma końca. Michał Szpak kilkoma słowami wyraził to, o czym myślimy wszyscy.

Michał Szpak jest muzykiem młodego pokolenia, jednak sam przyznaje, że zmarła w sobotę 28 lipca Kora była dla niego niezwykłą inspiracją. Choć tworzyli w różnych czasach i na różne tematy, łączyła ich wielka miłość do sztuki, przede wszystkim muzyki. Michał kilkoma słowami na swoim koncercie postanowił uczcić i uhonorować odejście wokalistki.

Michał Szpak zaskoczył wszystkich. Fani we łzach

Michał Szpak zaśpiewał 28 lipca na Koncercie RMF Maxxx w Wyszkowie. Od rana śmierć znanej wokalistki zespołu Maanam poruszała serca Polaków, w tym również Michała. Podczas występu postanowił złożyć jej szczególny hołd i wyrazy uznania.

– Chciałbym podziękować za ten wspaniały czas, który dała nam Kora kiedy żyła. Była legendą, jest legendą i pozostanie zawsze – krzyczał Michał Szpak do zebranych na widowni fanów.

Legendarna artystka od wielu miesięcy zmagała się z rakiem, który niestety ją pokonał. Tworząc szczególną uwagę zwracała na teksty, w które przelewała wszystkie, nawet najbardziej trudne uczucia oraz emocje. Podobne podejście do muzyki ma Michał Szpak, który zadebiutował na castingu „Mam Talent” utworem „Dziwny jej ten świat” Czesława Niemena. I choć teraz jego piosenki tworzone są w bardziej popowym stylu, wciąż stara się nieść w nich mocne przesłanie.

Cieszymy się, że tak wielu polityków, artystów i celebrytów oddało hołd wspaniałej i niepowtarzalnej Korze Jackowskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kora nie żyje. Żałoba w całej Polsce, straciliśmy legendę
  2. Policja zaatakuje uczestników Woodstocku?! Owsiak przerażony
  3. Największa gwiazda „Mam talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. W Polsce upały: Nie zostawiajcie psów w autach! Apelujemy
fot. Instagram
fot. Instagram
Maanam
fot. facebook.com/Kora

Znani faceci, którzy lubią przebierać się w damskie ciuszki [ZDJĘCIA]

Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole

Zobacz również