Michał Szpak zrobił to na oczach tysięcy fanów. Popłaczecie się

Michał Szpak zrobił to na oczach tysięcy fanów. Popłaczecie się

Nikt nie spodziewał się, że występ tego młodego piosenkarza tak szybko wyciśnie łzy z naszych oczu. Dzisiaj bolesnym emocjom nie ma końca. Michał Szpak kilkoma słowami wyraził to, o czym myślimy wszyscy.

Michał Szpak jest muzykiem młodego pokolenia, jednak sam przyznaje, że zmarła w sobotę 28 lipca Kora była dla niego niezwykłą inspiracją. Choć tworzyli w różnych czasach i na różne tematy, łączyła ich wielka miłość do sztuki, przede wszystkim muzyki. Michał kilkoma słowami na swoim koncercie postanowił uczcić i uhonorować odejście wokalistki.

Michał Szpak zaskoczył wszystkich. Fani we łzach

Michał Szpak zaśpiewał 28 lipca na Koncercie RMF Maxxx w Wyszkowie. Od rana śmierć znanej wokalistki zespołu Maanam poruszała serca Polaków, w tym również Michała. Podczas występu postanowił złożyć jej szczególny hołd i wyrazy uznania. - Chciałbym podziękować za ten wspaniały czas, który dała nam Kora kiedy żyła. Była legendą, jest legendą i pozostanie zawsze - krzyczał Michał Szpak do zebranych na widowni fanów.
Legendarna artystka od wielu miesięcy zmagała się z rakiem, który niestety ją pokonał. Tworząc szczególną uwagę zwracała na teksty, w które przelewała wszystkie, nawet najbardziej trudne uczucia oraz emocje. Podobne podejście do muzyki ma Michał Szpak, który zadebiutował na castingu "Mam Talent" utworem "Dziwny jej ten świat" Czesława Niemena. I choć teraz jego piosenki tworzone są w bardziej popowym stylu, wciąż stara się nieść w nich mocne przesłanie. Cieszymy się, że tak wielu polityków, artystów i celebrytów oddało hołd wspaniałej i niepowtarzalnej Korze Jackowskiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kora nie żyje. Żałoba w całej Polsce, straciliśmy legendę
  2. Policja zaatakuje uczestników Woodstocku?! Owsiak przerażony
  3. Największa gwiazda "Mam talent" leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. W Polsce upały: Nie zostawiajcie psów w autach! Apelujemy
fot. Instagram fot. Instagram Maanam fot. facebook.com/Kora
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News