Michał Szpak wyjechał z Polski. "Zaczynam nowe życie"

Michał Szpak wyjechał z Polski. "Zaczynam nowe życie" Źródło: fot. Instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak popularność zdobył dzięki występowi w muzycznym show TVN "X-Factor". Od tego czasu kariera wokalisty rozwinęła się w niesamowitym tempie. Artysta postanowił jednak zmienić coś w swoim życiu i za pomocą mediów społecznościowych ogłosił jego nowy początek. Co kryje się pod tajemniczą deklaracją muzyka?

Artysta i celebryta z Jasła od kilku ładnych lat nie traci na popularności. Gdy w 2011 roku pojawił się na scenie "X-Factora", szanowne jury podeszło do niego dosyć sceptycznie. Jakiż szok przeżyło ono, gdy zaczął śpiewać. Od tego momentu za Szpakiem nie stało już tylko jego rodzinne miasto, ale cała Polska, która pragnęła, by ten utalentowany młody człowiek, mógł osiągnąć sukces, na jaki zasługiwał. Efektem tego wsparcia i ciężkiej pracy artysty był wyjazd Michała Szpaka na 61. konkurs Eurowizji w maju 2016 roku. Teraz popularny wokalista postanowił spróbować czegoś nowego, jak samo to określił, zacząć od początku. Wskazówek co do tego, gdzie może znajdować się Szpak i co robić, dają jego profile w mediach społecznościowych.

Michał Szpak zaskoczył swoich fanów!

Wszystko wskazuje na to, że dla Michała Szpaka przyszedł czas na podbój innych krajów. Około tygodnia temu umieścił na swoim Instagramie fotografie z podpisem "New beginning", co oznacza po prostu "nowy początek". Odpowiedź na pytanie, jaki ten nowy początek będzie, znalazła się dziś na jego Facebooku. Michał Szpak umieścił na nim swoją lokalizację, a tak wskazuje na sam środek jednego z dwóch światowych centrów przemysłu rozrywkowego, Beverly Hills w amerykańskim stanie Kalifornia. Artysta ma się tam całkiem dobrze i podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych zdążył już udzielić kilku wywiadów amerykańskim mediom. Nie wiadomo, kiedy Szpak wróci do Polski i czy w ogóle zamierza to zrobić. Całe szczęście wspierają go jego fani, którzy już teraz życzą mu wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów.  - Michał cudownego pobytu w Beverly Hills. Mega wrażeń i emocji; Stany na zawsze zostają w sercu i w pamięci. Baw się dobrze, zrealizuj swoje plany i udanego koncertu; Michał superowego pobytu i cudownych wrażeń - piszą miłośnicy Michała Szpaka.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Kożuchowska opublikowała skandaliczne zdjęcia! Burza w sieci nie ma końca
  2. Angelina Jolie miotała się w drgawkach, straciła przytomność
  3. Znana piosenkarka została najpiękniejszą kobietą według „People”. Zgadzacie się?
źródło: Facebook/Instagram Następny artykuł