Michał Szpak w szpitalu musiał zmierzyć sie z koszmarem. Było ciężko
Mikołaj Pilecki - 12 Grudnia 2018

Michał Szpak w szpitalu musiał zmierzyć sie z koszmarem. Było ciężko

Michał Szpak w szpitalu to najgorszy z możliwych scenariuszy dla jego fanów. Muzyk miesiąc temu musiał poddać się błyskawicznemu leczeniu. Artysta przeżył w placówce dramat. Co mu dolegało?

"Michał Szpak w szpitalu", takie doniesienia niejednokrotnie pojawiały się w mediach. Stan zdrowia młodego gwiazdora mocno niepokoił wówczas jego miłośników, którzy nerwowo wyczekiwali jakichkolwiek informacji o tym, co mu dolega. Wokalista, który sławę zdobył dzięki występowi w programie stacji TVN "X-Factor", zachwyca swoim talentem i oryginalną ekscentrycznością. Artysta uwielbia pstrokate stroje i odważne stylizacje, a jego albumy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wszelkie doniesienia o jego życiu prywatnym również są w cenie, choć sam dostarcza wielu z nich. Tak było właśnie w przypadku słynnego pobytu w szpitalu, który zasiał ziarno niepewności w sercach jego fanów.

Michał Szpak w szpitalu, co mu dolegało?

Młody gwiazdor dwukrotnie w tym roku znalazł się pod specjalistyczną opieką lekarzy. Za każdym razem zagrażało to odwołaniem przynajmniej części koncertów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej
Jak każda osoba zarabiająca głosem, Szpak odczuwa wiele dolegliwości, głównie z krtanią i strunami głosowymi. W kwietniu oddał się ręce lekarzy właśnie z powodu problemów z gardłem, które pojawiły się po jednym z występów. Na szczęście skończyło się na przepisaniu inhalatora. Inaczej było jednak w 2016 roku, gdy podobne problemu zmusiły go do odwołania części występów.

Wokalista ponownie potrzebował pomocy

Ostatni raz, kiedy Szpak udał się do szpitala, nastąpił w listopadzie. Lekiem na jego problemy okazała się inhalacja za pomocą specjalistycznego aparatu tlenowego. Gwiazdor wywołał wówczas niemałe zamieszanie, gdy opublikował na Instagramie fotografię z aparatem założonym na twarz. Choć Michał Szpak doświadcza problemów z gardłem, do tej pory nie musiał zawieszać kariery. Inaczej stało się w przypadku Adele, której struny głosowa po prostu odmówiły jej posłuszeństwa. Obecnie także Justin Timberlake przeżywa podobne perturbacje. Gwiazdor odwołała wszystkie koncerty, które miał odbyć do końca tego roku (było około pięciu) i nie pojawi się także na światowej sławy festiwalu Coachella, na którym miał być jednym z headlinerów.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyZOBACZ TAKŻE:
  1. Za granicą wszyscy mówią tylko o Polaku. Niesamowitym występem podbił X-Factor
  2. Dramat jurorki Mam talent. Jej wyznanie przyprawia o łzy
  3. Proszą o modlitwę. Koszmar w rodzinie aktorki z hitowego serialu Polsatu
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
[poll id-"530"]
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl/fakt.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News