Michał Szpak upokorzony w Stanach Zjednoczonych. I to przez własnych rodaków

Michał Szpak upokorzony w Stanach Zjednoczonych. I to przez własnych rodaków Źródło: Youtube.com/Michał Szpak

Michał Szpak nie będzie miło wspominał koncertów w USA - dowodzi informator portalu WP Gwiazdy. Podaje, że amerykańska Polonia bardzo mocno dała się we znaki młodemu gwiazdorowi. To aż dziwne, że został on upokorzony przez swoich rodaków.

Michał Szpak jest dziś jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich artystów. Jego wielka kariera, rozpoczęta się na fali sukcesu w programie X-Factor, nabrała tempa. Muzyk jest dziś jednocześnie jedną z barwniejszych postaci w rodzimym show-biznesie.

Michał Szpak, Popek, Zakopower nie zachwycili na koncertach w USA? Organizator: "Polonia ma inne gusta"

Jak na klasowego artystę przystało Michał Szpak ma już w swoim dorobku koncerty w USA przed tamtejszą Polonią. Nie jest to jednak powód do zadowolenia twórcy, o czym jest przekonany jeden z organizatorów takowych imprez.

- Większość polskich artystów gra w Copernicus Center w Chicago, to jest sala na 1700 osób. Organizator musi zapewnić wizy, przeloty, wyżywienie wszytko, a niestety wiele koncertów się nie sprzedaje - cytuje organizatora koncertów dla Polonii portal WP Gwiazdy.

Czytamy, że w gronie muzyków, którzy nie dali zarobić na polonijnym koncercie są m. in. Popek, Sobota, czy Stachursky. 

- Mój znajomy organizował taki występ, który był muzycznym misz-maszem. Był na tym stratny 60 tys. dolarów. Koncert wcale się nie sprzedał. Występowało też Zakopower - poszło bardzo słabo. Michał Szpak sprzedał zaledwie 200 biletów. To było smutne zaskoczenie - dodał informator portalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Którzy muzycy mogą zaś liczyć na przychylność i liczną frekwencję Polonii? Okazuje się, że w przypadku zagranicznego tournee ważne jest wpisanie się w gusta Polaków. Ci w USA ponoć cenią sobie stare, sprawdzone na scenie nazwiska oraz gwiazdy disco polo. Dowodzi tego dalszy komentarz organizatora koncertu w Chicago, będącego drugim miastem pod względem liczby naszych rodaków w Stanach. 

- W Chicago "bestsellerami" są: Budka Suflera, Lady Punk, Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk. Ludzie chodzą na koncerty takich osób, które pamiętają, gdy jeszcze byli w Polsce - dowodzi informator WP Gwiazdy, zaznaczając, że dla Polaków w USA liczy się nie tyle koloryt i tolerancyjność gwiazdy, co biesiadny rytm. 

PORTAL PIKIO.PL URUCHOMIŁ ZBIÓRKĘ NA JOANNĘ MAZUR. TY TEŻ MOŻESZ POMÓC

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Dramat gwiazdy Polsatu: "Nigdy nie byłam przytulana ani kochana"
  3. Najsmutniejszy moment w historii TzG. Jurorzy i uczestnicy we łzach, zbiorowa rozpacz
  4. Miażdżąca riposta Grabowskiego do Pavlović w Tańcu z Gwiazdami. Cała Polska to widziała
  5. Obrzydliwa porada Ivony Pavlović w Tańcu z Gwiazdami. Tak ohydnej propozycji dawno nie słyszeliśmy
  6. Szkoła kazała chłopcu nosić kamizelkę, żeby wszyscy wiedzieli, że ma autyzm

źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu