Bez nazwy-1
screen/youtube/Voicer
Patryk Korzec - 23 Grudnia 2018

Ksiądz upokorzył Szpaka na oczach wszystkich! Gwiazdor był zdruzgotany

Michał Szpak to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych i charakterystycznych postaci polskiej sceny w ostatnich latach. Mężczyzna zwykle wzbudza emocje swoim wizerunkiem, tym razem jednak zdecydował się na szokujące wyznanie, w które ciężko uwierzyć. To, co zrobił mu ten ksiądz, było okropne. 

Michał Szpak dzięki udziałowi w programie TVN "X-Factor" stał się najbardziej rozpoznawalną postacią polskiej sceny. Choć mężczyzna nie wygrał w wielkim finale, sam udział był trampoliną dla jego kariery wokalnej, której pozazdrościć mu może wielu początkujących artystów. Trzeba przyznać, że piosenkarz od samego początku wywołuje ogromne emocje wśród Polaków. Jego niezwykły wizerunek stał się znakiem rozpoznawczym i marką samą w sobie. Może to wywoływać skrajne emocje, lecz ogromny sukces komercyjny zawdzięcza przede wszystkim talentowi i niebanalnemu charakterowi. Mężczyzna rzadko zwierza się przed kamerami ze swoich przeżyć i życia osobistego, tym razem jednak zrobił wyjątek, a jego słowa są wstrząsające.

Michał Szpak druzgocąco upokorzony przez księdza

Michał Szpak rzadko decyduje się na opowiadanie w mediach o swojej przeszłości, rodzinie, bliskich czy życiu osobistym. Zwykle sprawnie omija tę tematykę, jednak w związku z niedawną premierą kontrowersyjnego filmu "Kler" oraz coraz częstszych wyznaniach osób, które zostały przez księży pokrzywdzone, zdecydował się na zaskakujące wyznanie. Pewny duchowny upokorzył go w kościele pełnym ludzi. - Druga sytuacja była dla mnie przedziwną sytuacją. Śpiewałem kolędy w kościele, w katedrze i ksiądz powiedział, że jestem satanistą, bo mam wytatuowany krzyż do góry nogami, gdzie nie miał świadomości, jakie ten krzyż ma dla mnie znaczenie - opowiadał przejęty mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej

To nie pierwsza taka sytuacja w jego życiu

Nie trudno się domyślić, że po tym zdarzeniu Michał Szpak był kompletnie zdruzgotany, a jakby tego było mało, nie było to pierwsze skandaliczne zachowanie osoby duchownej względem jego osoby. Do szokującej sytuacji doszło również, gdy piosenkarz przystępował do pierwszej komunii. - Dość traumatyczne mam przeżycia związane z Kościołem z racji tego, że w momencie, kiedy brałem pierwszą komunię, to miałem krótkie włosy i takiego loczka opuszczonego do pasa. Ksiądz powiedział, że nie dopuści mnie do komunii, jeśli tego nie zetnę. Na szczęście nad tym wszystkim czuwała moja mama, ale dla mnie to było traumatyczne przeżycie, że jednak gdzieś tam to społeczeństwo nasze jest piętnowane przez ludzi, którzy w ogóle nie powinni oceniać - zwierzył się w jednym z wywiadów. Całe szczęście, że wszystkie te przykre zdarzenia nie podkopały jego wiary w siebie i dziś z dumą prezentuje swój styl i niepowtarzalny wizerunek tysiącom ludzi ze sceny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Szelągowska z partnerem. Są nieziemską parą
  2. O ojcu Oliwii Bieniuk mówią dziś wszyscy. Nie zniósł ogromu cierpienia
  3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Kasia Cichopek Instagram: Gwiazda M jak miłość kusi w sieci
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News