Michał Szpak ucieka z Polski! Już nie wróci, fanki załamane

Michał Szpak ucieka z Polski! Już nie wróci, fanki załamane

Michał Szpak w naszym kraju odniósł spektakularny sukces. Dzięki występowi na Eurowizji oraz trasie koncertowej w USA o piosenkarzu zrobiło się głośno również poza granicami Polski. Teraz w jednym z wywiadów piosenkarz zdradza swoje plany na przyszłość, a jego fanki są załamane.

Michał Szpak swoją karierę rozpoczął od genialnego występu w programie "X factor" emitowanym na antenie stacji TVN. Zarówno widzowie, jak i jury pokochali go za umiejętności i wspaniały głos. Było tylko kwestią czasu, gdy młody wokalista odniesie sukces na polskiej scenie muzycznej. Talent Michała Szpaka został doceniony przez tysiące fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego każdy występ i nową piosenkę. Niestety teraz miłośnicy jego twórczości są przerażeni planami na przyszłość piosenkarza.

Michał Szpak ucieka z Polski

W 2016 roku Michał Szpak reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji, gdzie zajął 3 miejsce w głosowaniu widzów. Jest to olbrzymi sukces młodego artysty, który dzięki temu został zauważony również poza granicami Polski. Dodatkowo niedawno zakończył trasę koncertową w USA, zyskując setki nowych fanów. Teraz gdy Michał Szpak w Polsce osiągnął szczyt swoich możliwości, chce dalej się rozwijać poza granicami naszego kraju. - Myślę o tym, żeby wyjechać, rozwijać się. Tutaj zrobiłem dużo i wydaję mi się, że jestem takim wieku, że muszę cały czas nad sobą pracować, rozwijać się i osiągać kolejne sukcesy - mówił muzyk. Fani artysty są przerażeni, ponieważ jego wyjazd będzie oznaczał, że o wiele rzadziej będą go widywać na scenie oraz nie wiadomo, czy w ogóle zdecyduje się na powrót do ojczyzny. Taka decyzja jest bez wątpienia wielką szansą dla Michała Szpaka, aby jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła na arenie międzynarodowej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oszukali wszystkich! Doprowadzą do globalnej wojny
  2. Historyczny przełom! Odnaleziono ŻYCIE POZAZIEMSKIE!
  3. Rusin będzie wściekła! Hanna Lis znowu próbuje zamieszać w jej rodzinie
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News