Reklama
Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
Reklama

Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP

Michał Szpak bez wątpienia jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów polskiego show-biznesu. Piosenkarz wyróżnia się zarówno swoim wyglądem, niezwykłymi stylizacjami, jak i oryginalnymi wypowiedziami przed kamerami. Tym razem jednak zrobił coś szokującego i to w siedzibie Telewizji Polskiej. 

Reklama
Michał Szpak swoją popularność i sławę w głównej mierze zawdzięcza programowi TVP "X-Factor", w którym udało mu się w 2011 roku dotrzeć aż do wielkiego finału. Co prawda został tam pokonany przez Gienka Loskę, jednak nie podcięło mu to skrzydeł i dalej rozwija swoją muzyczną karierę z niesamowitym skutkiem. Nie bez powodu media określają go mianem najbarwniejszej, a zarazem najbardziej kontrowersyjnej gwiazdy polskiej sceny. Mężczyzna zaskakuje oryginalnymi kreacjami oraz stylem, o którym chętnie opowiada przed kamerami. Tym razem jednak zdecydował się na krok, którego nikt się po nim nie spodziewał.
Reklama

Michał Szpak w siedzibie TVP

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak nie boi się opinii krytyków oraz złośliwych komentarzy ze strony Polaków. Często podkreśla, że jest dumny ze swojego wizerunku, gdyż służy on mu do podkreślania osobowości i artystycznej duszy. Nikt się jednak nie spodziewał, że piosenkarz ośmieli się w jednym ze swoich szokujących strojów przyjść nawet do siedziby konserwatywnego TVP. Odkąd Michał Szpak jest jurorem w "The Voice of Poland" musi również częściej pokazywać się w głównym gmachu swego pracodawcy, który Polakom zdecydowanie nie kojarzy się z nowoczesnością i otwartością. Tymczasem artysta nie patrząc na konsekwencje, na ostatnie spotkanie przyszedł ubrany w białą koszulę oraz spodnie, a do tego dobrał tego samego koloru kozaki oraz długi, lateksowy płaszcz. Taki strój z pewnością wywoła szok u wielu fanów, którzy mówić o tym będą cały dzisiejszy dzień.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strój dopasowany do nowego BMW?

Natychmiast pojawiły się również głosy, że Michał Szpak dopasowały swój oryginalny strój i lateksowy, biały płaszcz do najnowszego zakupu, którym jest śnieżnobiałe BMW serii 4 Coupe. Co prawda o specyfikacji silnika pojazdu jeszcze niewiele wiadomo, a piosenkarz nie chce zdradzać szczegółowych informacji na jego temat. Z pewnością jednak wydać na niego musiał ogromną sumę. Media natychmiast zrobiły analizę wszystkich dostępnych wariantów tego samochodu i oszacowały, że Michał Szpak zapłacić za niego musiał przynajmniej 200 tys. zł. Kwota wydaje się duża, ale przy ogromnej popularności mężczyzny oraz świetnie przyjętym ostatnim albumie, mógł sobie z pewnością na niego pozwolić. Michał Szpak Screen/youtube/pudelektv
Reklama
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kurdej-Szatan wbija szpile w koleżankę z planu! Wyjawia kulisy „M jak Miłość”, zapamiętamy je długo
  2. Ile zarabia Karolina Szostak? Zarobki szokują
  3. Doda zdradziła swój sekret. Rozrywa serce, zwłaszcza starszym ludziom
  4. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?