Michał Szpak trafił do szpitala! To może być koniec jego kariery

Michał Szpak trafił do szpitala! To może być koniec jego kariery Źródło: fot. Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak jest ikoną polskiej sceny muzycznej. To jeden z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia. Teraz dotarły do nas bardzo smutne wieści, trafił do szpitala!

Do wszystkiego doszło po jego koncercie w Dąbrowie Górniczej. Najgorsze jest to, że u muzyka pojawiły się poważne problemy z krtanią i gardłem. W jego przypadku to szczególnie groźne, bowiem przez takie problemy może stracić swój talent a co za tym idzie, zakończyć karierę. Noc z soboty na niedzielę artysta spędził w jednej ze śląskich placówek. Michał Szpak został przyjęty do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary na terenie Sosnowca.

Michał Szpak w szpitalu!

Problemy z głosem są dla artysty bardzo frustrujące, przez nie może być niemożliwe dalsze wykonywanie jego pracy. W mediach społecznościowych artysta zamieścił zdjęcie z inhalatorem, żeby pokazać, jak stara się walczyć z chorobą. Najgorsze, ze problemy dopadły Szpaka podczas jego trasy koncertowej „CLASSICA TOUR”, w którą wyruszył wspólnie ze swoją siostrą Marleną. Dzielny artysty mimo problemów nie zdecydował się na przerwanie trasy. Pytanie tylko, czy sobie tym bardziej nie zaszkodzi. Powszechnie wiadomo, że chore gardło należy szczególnie oszczędzać, bo zmiany w głosie mogą być nieodwracalne. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Córka Rodowicz zaskakująco o matce. Tych słów się nie spodziewaliście
  2. Tańcu z Gwiazdami nagle weszła… MATKA Kaczoruk. Jej wyznanie wywołuje łzy
  3. Tadla ROZPŁAKAŁA się w Tańcu z Gwiazdami. Pokazali jej…
Źródło: radiozet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News