Michał Szpak już wkrótce pojawi się jako juror w nowej edycji show „The Voice of Poland”. Popularny wokalista przyznaje jednak, że w jego życiu dokonały się właśnie naprawdę przykre zmiany. Za kim tęskni ulubieniec tysięcy Polaków i co go zasmuca?

Szpak jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych krajowych piosenkarzy. Fani tłumnie zjawiają się na jego koncertach oraz chętnie kupują kolejne single oraz płyty, z czego sam gwiazdor jest niezwykle dumny.

Michał Szpak w The Voice of Poland

Duża popularność doprowadziła go więc do możliwości wzięcia udziału w programie „The Voice of Poland” stacji TVP jako juror. Co więcej, w nowej edycji pojawi się jako jedyny członek gremium, który brał udział także w poprzedniej edycji show.

Jak się jednak okazuje, Szpak nie zareagował dobrze na tę decyzję producentów programu. Jak wokalista skomentował ją w rozmowie z mediami?

– Tęsknię za Marysią (Sadowską – przyp. red). Ona zawsze była taka dosadna. Tamta ekipa była moimi pierwszymi sojusznikami. Nie będę ukrywał, że też za nimi tęsknię – wyznał piosenkarz w wywiadzie dla portalu Party.pl.

Kto jest nowym jurorem w The Voice of Poland?

Jednocześnie Szpak odpowiedział jednak na plotki, według których miał już wdać się w konflikt z jednym z nowych jurorów – Grzegorzem Hyżym. Gwiazdor zdradził bowiem, co sądzi o zmienionym składzie trenerskim programu.

– Mamy bardzo dobre flow między sobą – stwierdził wokalista, zapewniając o pozytywnych relacjach z innymi gwiazdami show.

ZOBACZ TAKŻE: Popek uciekł od odpowiedzialności! Zostawił rodzinę tuż po narodzinach syna

ZOBACZ TAKŻE: Poważna choroba Ireny Santor. „Nowotwór zaatakował nagle”

ZOBACZ TAKŻE: Fani zamarli. Gwiazda Top Model skazana na 12 lat więzienia, straszne

ZOBACZ TAKŻE: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

Fot. Wikimedia
Fot. YouTube/przeAmbitni
Fot. YouTube/thevoiceofpoland

Lubisz muzykę Michała Szpaka?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole


Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!

Zobacz również