Michał Szpak przewieziony do szpitala! Jest źle

Michał Szpak przewieziony do szpitala! Jest źle

Michał Szpak trafił do szpitala. Piosenkarz i celebryta jest w trakcie trasy koncertowej promującej jego najnowszą płytę Dreamer. Niestety dla fanów gwiazdor wylądował w jednym z polskich szpitali, gdzie natychmiast trafił pod opiekę specjalistów.

Michał Szpak może potrzebować dłuższej przerwy. Ostatnie miesiące były dla wokalisty bardzo pracowite. Jak się okazało, życie w trasie, brak snu, jak też wielka liczba koncertów okazały się za dużym obciążeniem dla wokalisty. Kiedy znowu będziemy mogli zobaczyć go na scenie?

Michał Szpak w szpitalu

Wszystkich fanów polskiego wokalisty uspokajamy. Stan piosenkarza jest stabilny, ale jego organizm jest bardzo osłabiony. Podejrzewa się, że piosenkarz przez ostatnie tygodnie bardzo się przepracowywał, co w rezultacie przypłacił zdrowiem. Fani nie wykluczają także chorób sezonowych, których muzyk mógł nabawić się w trakcie trasy. Miejsce, w którym przebywa wokalista, jest nieznane opinii publicznej. Wiadomo, że podłączony został do aparatu tlenowego. Możliwe, że artysta będzie musiał zrezygnować na jakiś czas z dalszego koncertowania. Pod wielkim znakiem zapytania stanęła także charytatywna i publiczna działalność mężczyzny. Piosenkarz ostatnio bardzo zaangażował się we własny projekt pomocy pacjentom hospicjów, w związku z czym wizytował Łódź.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy będziemy mogli znowu zobaczyć wokalistę na scenie?

Management artysty jeszcze nie ustosunkował się do szpitalnego pobytu swojego klienta i nie wydał jednoznacznej deklaracji, która potwierdzałaby zmiany dat trasy koncertowej. Kolejnym przystankiem na mapie występów miała być Warszawa. Możliwe więc, że fani ze stolicy, którzy z wokalistą mieli spotkać się w poniedziałek 19 listopada w Teatrze Roma, będą musieli zweryfikować swoje plany. Wszyscy fani są bardzo zaniepokojeni i czekają na oficjalne stanowisko artysty dotyczące jego stanu zdrowia. To on, za pośrednictwem aplikacji Instagram po raz pierwszy poinformował o swoim stanie, publikując zdjęcie z przypiętą aparaturą. Niektórzy nie wykluczają, że wokalista mógł zachorować na którąś z sezonowych chorób. Przeziębienie, grypa, a nawet angina mogą stanowić wielkie obciążenie dla głosu i pracy artysty. W tym roku piosenkarz zyskał wielką popularność swoją pop-rockową płytą Dreamer, która osiągnęła status platynowej i jest jednym z najchętniej słuchanych polskich płyt według aplikacji Spotify. Fani Szpaka mogą się czuć lekko rozczarowani niedyspozycją ulubionego piosenkarza, bo byli spragnieni, aby usłyszeć materiał z nowej płyty na żywo. Niemniej życzą mu zdrowia. michał szpak fot.instagramZOBACZ TAKŻE:
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
Następny artykuł