Michał Szpak szokuje u Wojewódzkiego! Z TĄ Gwiazdą TVN poszedłby do łóżka!

Michał Szpak szokuje u Wojewódzkiego! Z TĄ Gwiazdą TVN poszedłby do łóżka!

Michał Szpak szokuje! Wtorkowy program Kuby Wojewódzkiego, w którym gwiazdor brał udział, zaskoczył internautów i fanów artysty! Dowiedzieliśmy się, z kim z gwiazd TVN piosenkarz poszedłby do łóżka!

Michał Szpak to bez wątpienia kontrowersyjna i barwna postać nie tylko polskiej piosenki, ale także show-biznesu. Od momentu debiutu w programie X Factor w 2011 roku kariera muzyka miała lepsze i gorsze momenty. Od czasu, kiedy wokalista oczarował telewidzów w całej Europie swoim występem na Eurowizji, nie schodzi z pierwszych stron portali plotkarskich. Jednak we wtorkowym programie telewizji TVN zwierzył się także z czegoś, co było bardzo intymne i może zostać zapamiętane na długo.

Michał Szpak-piosenkarz, artysta...Playboy?

Były uczestnik X-Factora gościł we wtorkowym, kultowym talk-show Kuby Wojewódzkiego. Z racji promocji swojego najnowszego wydawnictwa muzycznego - płyty „Dreamer"- muzyk gościł u swojego starego, dobrego znajomego. Trzeba bowiem przypomnieć, że to dziennikarz był mentorem wokalisty w programie telewizji TVN. Wojewódzki, znany z kontrowersyjnego języka i zadawania niewygodnych pytań, zapytał Szpaka o jego preferencje seksualne! Zmieszany wykonawca długo milczał i nie dał się sprowokować. Nie ma się bowiem czemu dziwić, artysta strzeże szczelnie dostępu do informacji o swoim życiu osobistym, Pomimo to, dziennikarz mocno na niego naciskał. - W 2011 roku mówiłeś, że nie miałeś seksu – wypalił w pewnym momencie prowokacyjnie prowadzący show. - To było dawno i nieprawda. […] Wtedy byłem prawiczkiem – przyznał Michał Szpak. Wtedy też, ku uciesze fanów i zdziwieniu wszystkich, piosenkarz postanowił przyjąć rzuconą rękawicę i zwierzyć się, która osoba ze stacji TVN, byłaby tą, z którą poszedłby do łóżka.

Skrywana prawda zadziwiła fanów artysty

W trakcie drobnej, słownej potyczki pomiędzy Szpakiem a Wojewódzkim ten drugi, zaczął wypytywać go o konkretną osobę za pomocą pytań pomocniczych: Magda Gessler? Martyna Wojciechowska? - pytał z widocznym rozbawieniem i u uciesze publiczności w studio. Tej szczerej odpowiedzi, chyba jednak sam prowadzący się nie spodziewał: - Interesuje mnie dojrzała rubryka […] Kinga Rusin jest super – powiedział wprost. To nie pierwszy raz, kiedy Michał Szpak szokuje opinię publiczną. Artysta zasłynął i wręcz ikonicznym uczynił swoje odważne stylizacje. Ostatnio też mówiło się, że znalazł sobie nową dziewczynę, ma romans oraz jeździ po ulicach Warszawy rowerem o wartości przekraczającej 6 tysięcy złotych!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skandalista, ale przede wszystkim muzyk

Sam Michał Szpak może jednak mówić o konsekwentnie budowanym sukcesie na swoim wizerunku. Jego najnowsze wydawnictwo - płyta "Dreamer" zadebiutowała na najwyższym, pierwszym miejscu listy przebojów portalu olis.onyx.pl. Oznacza to nie mniej, nie więcej, że album jest obecnie najchętniej i najczęściej kupowany i odtwarzany przez polskich konsumentów. Swoim niebywałym sukcesem podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem social mediów. - Fuck yeah! Moi drodzy, pewnie już przeczytaliście ten news, ale chciałbym was jeszcze poinformować osobiście. Płyta „Dreamer” na 1. miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce! - obwieścił Szpak. Czy wydawnictwo przebije osiągnięcie poprzedniego krążka artysty „Byle być sobą”, który osiągnął status diamentowej płyty? A może kontrowersyjna wypowiedź z programu Kuby Wojewódzkiego pomoże mu jeszcze bardziej w promocji? ZOBACZ TAKŻE
  1. Genialne! TVN upokorzyło TVP w najśmieszniejszy z możliwych sposobów
  2. 12-letnia Emilka wyszła na scenę Mam Talent. Kiedy zaczęła, jurorów zamurowało a publiczność oniemiała
  3. Życie 75-letniego Englerta nie będzie już takie samo
Następny artykuł