Michał Szpak odleciał! W tym wydaniu nikt go nie poznaje

Michał Szpak odleciał! W tym wydaniu nikt go nie poznaje

Michał Szpak jest nieprawdopodobnie nietuzinkową gwiazdą. Piosenkarz, który przebojem wdarł się na polską scenę muzyczną co i raz zaskakuje swoich fanów przemianami, które wywracają jego image do góry nogami. Jednak na coś takiego nawet oni nie mogli być przygotowani.

Michał Szpak już od kilku lat znajduje się na fali wznoszącej. Jego kariera muzyczna wkracza na coraz to nowe etapy wraz z pojawianiem się nowych wydawnictw gwiazdora. Wiążą się one również z kolejnymi, rekordowymi trasami koncertowymi. Na szczęście Michał Szpak pomimo takiego sukcesu nie zamierza odpuszczać i chce na nowo zaskakiwać swoich fanów. Właśnie przygotował spektakularną zmianę, po której fani muszą zbierać szczęki z podłogi.

Michał Szpak ma nowy image

Michał Szpak nie może narzekać na doniesienia ostatnich dni. W pierwszej kolejności dowiedział się, że jego debiutancki album osiągnął poziom podwójnej platyny. Wiązało się to nie tylko z ważnym wyróżnieniem jego twórczości, ale także z zastrzykiem dodatkowej gotówki. Artysta zainkasował za to w graniach 150 tysięcy złotych. Nie gorzej sobie radzi jego najnowszy album. "Dreamer" ukazał się na półkach sklepowych w zeszłym miesiącu i z miejsca stał się pozycją obowiązkową dla wielu melomanów. Taki obrót spraw pociąga za sobą również duże zapotrzebowanie na koncerty, które Szpak zamierza zaspokoić i dać swoim fanom kolejne powody do zadowolenia. W swoich występach Artysta stawia przede wszystkim na show. Podczas jego koncertów nie brakuje barwnych stylizacji, które zmienia kilkukrotnie w ciągu jednego występu. Dbałość o nawet najmniejsze detale pokazał również w najnowszych stylizacjach ukazujących go jako tytułowego marzyciela.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Inspirując się tytułem swojego najnowszego krążka, Michał Szpak postanowił przedstawić swoje bardzo bajkowe oblicze. Ci, którym nie udało się jeszcze uczestniczyć w najświeższych koncertach wokalisty mogli zaobserwować jedną z jego stylizacji na Instagramie. Na zdjęciu widać moment rozpoczęcia występu, podczas którego Szpak ma na sobie strój przypominający baśniowe stworzenie. - Od koncertu pozostaję pod wpływem tej kosmicznej energii, którą widać nawet na obrazku. Jak Ty to robisz? - pyta jedna z użytkowniczek Instagrama. - Całość jak nie z tej planety, na pewno nie Przeszedłeś Wrotami Czasu Michał? Świetne stylizacje, aura scenografii, przejście w czasie i te kolory, światła zmieniające się podczas występu, Rewelacja... - dodaje kolejna komentująca. - Miałam przyjemność być pierwszy raz w życiu na Twoim koncercie, w Toruniu. Teraz bije się w twarz dlaczego nie zaczęłam wcześniej - można przeczytać pod zamieszczonym zdjęciem. michał szpak instagram.com/michal_szpakofficial
ZOBACZ TAKŻE
  1. Słynny polski muzyk zatrzymany przez służby! Grozi mu 12 lat więzienia 
  2. Gigantyczna burza po DDTVN! Tysiące internautów żądają przeprosin 
  3. Ile lat ma Sławomir? Zdziwicie się ale wygląda na o wiele więcej! 
  4. Polskie rasy psów. Są tak piękne, a niedługo wymrą
  5. Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA
Następny artykuł