Takiego wyznania po Michale Szpaku nie spodziewał się żaden fan. Po tylu latach w końcu się przyznał

Takiego wyznania po Michale Szpaku nie spodziewał się żaden fan. Po tylu latach w końcu się przyznał Źródło: Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak bardzo chętnie opowiada o sobie. Jednak jego ostatnie szczere wyznanie zaskoczyło wszystkich. Czegoś takiego nie spodziewał się żaden fan.

Michał Szpak po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Popularny wokalista chętnie opowiada o sobie i nie unika tematów związanych z życiem prywatnym. Ostatnio jego wielbiciele dowiedzieli się między innymi o jego głębokiej relacji z najbliższym przyjacielem Pawłem, a także o niezwykle ciepłym uczuciu, jakim darzy swojego psa Hektora.

Ostatnie wyznanie wokalisty okazało się jednak ogromnym zaskoczeniem. Fani nie spodziewali się, że jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej może mieć właśnie taki problem. Michał Szpak po raz pierwszy opowiedział, z czym zmaga się przed swoimi koncertami i jak wyglądają kulisy jego publicznych wystąpień.

Michał Szpak zdobył się na szczere wyznanie. To się dzieje przed każdym koncertem

Nie da się ukryć, że Michał Szpak doskonale radzi sobie na scenie. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a fani podziwiają jego umiejętności. Nie bez powodu zachwycił publiczność podczas konkursu Eurowizji w 2016 roku, kiedy zajął wysokie ósme miejsce. Jak się jednak okazuje, każdy występ popularnego wokalisty wiąże się z ogromnym stresem i niepewnością.

Dziś Michał Szpak mówi o tym otwarcie. Przed każdym występem towarzyszy mu ogromna trema. Aby przygotować się do występu na żywo, gwiazdor wyprasza wszystkich ze swojej garderoby. To pomaga mu opanować nerwy i przygotować się do jak najlepszego show.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Tego nikt się nie spodziewał. Michał Szpak ma tremę przed każdym wystąpieniem

Fani nie spodziewali się, że król polskiej sceny muzycznej stresuje się przed każdym publicznym wystąpieniem. Michał Szpak przyznaje jednak, że jest to trema, która mobilizuje go do zaprezentowania się z jak najlepszej strony:

- Trema zawsze była i zawsze będzie, czy to będzie mój występ muzyczny, czy też konferansjerka. W fotelu trenera „Voice of Poland” też się stresuję i przed naciśnięciem guzika do odwrócenia fotela też jest trudno. Tego nie da się uniknąć, trema jest potrzebna, jest mobilizująca - przyznał gwiazdor w jednym z wywiadów.

Michał Szpak twierdzi, że trema jest obecna w życiu zawodowym każdego artysty. Dziś mówi o niej głośno i przyznaje, że przez lata artystycznej działalności nauczył się radzić sobie ze stresem.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy ona oszalała? Lara Gessler znów się ROZEBRAŁA. Jej powód wkurzy miliony Polaków
  2. Co będzie z Anną Muchą? Aktorka właśnie straciła KILKASET tysięcy złotych. Powód wbije was w fotel
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: Plotek 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News