Strój Michała Szpaka wywołał kontrowersje. Tego nie założyłaby nawet Rozenek

Strój Michała Szpaka wywołał kontrowersje. Tego nie założyłaby nawet Rozenek

Michał Szpak znów zaskoczył swoim fanów. Tym razem popularny muzyk postanowił ubrać się w tak odważny sposób, w jaki nie powstydziliby się najwięksi skandaliści polskiego show-biznesu. Co wzbudziło duże kontrowersje?

Michał Szpak to bez wątpienia jedna z większych ikon polskiego show-biznesu. Uczestnik Eurowizji od lat szokował polską opinię publiczną odważnymi wypowiedziami, zachowaniem i strojami, które już nie raz i nie dwa wzbudzały wielkie dyskusje. Tym razem muzyk, który jest właśnie w trakcie promocji swojego nowego krążka o nazwie "Dreamer", postanowił zaskoczyć wszystkich stylizacją, która wzbudziła wielkie kontrowersje wśród obserwatorów polskiego show-biznesu. Co takiego założył na siebie popularny wokalista?

Michał Szpak szokuje strojem

O tym, że Michał Szpak bardzo eksperymentował przed laty ze swoim strojem i wyglądem, wiadomo od dawna. Kiedy pierwszy raz pojawił się w polskim show-biznesie w programie X-faktor, był nawet mylony z dziewczyną. Teraz już muzyk stara się nie wzbudzać aż takich kontrowersji swoim ubiorem, jednak czasami pozwala sobie na odrobinę ekstrawagancji. Dokładnie tak, jak miało to miejsce w trakcie jednej z ostatnich imprez radia Eska. Pomimo tego, że muzyk pojawił się w szarym, dosyć zwyczajnym płaszczu i białym podkoszulku, to jeden szczegół jego garderoby przykuł uwagę ciekawskich mediów. Chodzi o spodnie wokalisty.  

Najbardziej obcisłe spodnie w polskim show-biznesie?

Spodnie ze skóry, jakie miał na sobie wokalista, są ostatnio jednym z trendów modowych, jaki obiegł popularne sieci sklepów z ubraniami. Jak widać, Michał Szpak sam podłapał tę modę, ale zrobił to w sposób, który wzbudził wielkie zainteresowanie mediów zgromadzonych na imprezie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Tak obcisłych i odsłaniających sylwetkę artysty ubrań artysta nie miał na sobie już dawno. Fanki, które zauważyły ten budzący emocje element garderoby, są zachwycone, a także zauważają, że wokalista jak na swoje standardy ubrał się bardzo elegancko, zachowując przy okazji swój styl i rock'n'rollową manierę, z jakiej jest znany. Wiele osób, zwróciło uwagę także na rękę wokalisty, na której pojawił się złoty pierścionek. Nie będzie jednak mowy o ślubie Michała Szpaka. Sam muzyk założył po prostu sygnet z kolekcji Martyny Wojciechowskiej. Oprócz tego fani byli zaskoczeni wielką dbałością makijażu, jaki miał na sobie artysta. Pomimo eleganckiego wyglądu, muzyk nie zrezygnował z charakterystycznych dla siebie pomalowanych oczu i brokatu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jolanta Kwaśniewska obiektem obrzydliwych, seksistowskich zachowań. Musiała ostro zareagować
  2. Jolanta Kwaśniewska inspiracją polskich gwiazd! Padają przed nią, jak przed królową
  3. Małgorzata Braunek zmagała się z ciężką chorobą przez wiele lat. Na to samo zmarła Kora
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Kwaśniewska szczerze o nowotworze. Poruszające i wstrząsające słowa
Zrzut ekranu: Pomponik.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News