Michał Szpak strasznie cierpi. Nie może pogodzić się z odejściem ukochanej kobiety

Michał Szpak strasznie cierpi. Nie może pogodzić się z odejściem ukochanej kobiety

Michał Szpak jest postacią bardzo kontrowersyjną w polskim show-biznesie. Jednak mimo negatywnych opinii piosenkarz często otwiera się i zdradza kulisy swojego życia prywatnego.

Tym razem wyznał, jak wielkie jest jego cierpienie. Szpak opowiedział o najbliższej mu kobiecie. Wspomnienia nadal są dla niego bardzo bolesne. Ta śmierć zmieniła jego życie.

Michał Szpak wciąż cierpi po stracie ukochanej kobiety

W rozmowie z Magdą Mołek piosenkarz wyznał, co czuje po śmierci matki. Już minęły trzy lata od jej odejścia. Kobieta zmarła w 2015 roku z powodu choroby. Do dziś mówi o tym ze łzami w oczach. - Chciała dla mnie dobrze. Żebym się spełniał i był szczęśliwy. Poczucie straty będzie zawsze i jest to nieodwracalna część życia. Bo inaczej jest, kiedy umiera mama w wieku 80. czy 90. lat, i my jesteśmy dorosłymi ludźmi. A inaczej jest, kiedy człowiek ma 10 lat i mama wyjeżdża. I za jakiś czas odchodzi już na zawsze. Ale wszystko, co się w życiu dzieje, jest po coś. Musi nas czegoś nauczyć - wyznał piosenkarz. Michał Szpak wspomina swoją mamę bardzo pozytywnie. Podkreślił, że była dla niego inspiracją, że sama była osobą o wielu talentach. Prawdopodobnie wiele z nich odziedziczył sam piosenkarz. To smutne, że jego ukochana mama nie mogła oglądać jego występu na Eurowizji. Bez wątpienia byłaby z niego dumna. - Przede wszystkim uświadomiłem sobie, jak bardzo ją kocham. Jak ogromny wpływ miała na moje życie artystyczne. Jej odwaga, determinacja… To była wspaniała kobieta. Moja mama była niezwykle waleczną osobą, która miała wiele talentów. Pisała wiersze, teksty piosenek, sama tworzyła piosenki, grała w skeczach. W międzyczasie trenowała sztuki walki, miała nawet czarny pas w karate. Kilka razy widziałem ją w akcji - podkreślił Szpak.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polski aktor w rozpaczy. Prosi syna o wybaczenie
  2. Od śmierci Kotulanki jego życie to koszmar. Wawrzecki nie ma już siły
  3. Edyta Olszówka sięgnęła dna. Tragiczna historia aktorki
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News