Michał Szpak jest spokrewniony ze słynnym artystą! Nie uwierzycie, o kogo chodzi

Michał Szpak jest spokrewniony ze słynnym artystą! Nie uwierzycie, o kogo chodzi

Michał Szpak jest jednym z najbardziej popularnych i utalentowanych piosenkarzy młodego pokolenia. Nie jest tajemnicą, że pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny, jednak niewiele osób wie, że wokalista jest spokrewniony z naprawdę znanym artystą.

Szpak pochodzi z Jasła, w którym odkrył swoją miłość do muzyki. Jego kariera nabrała jednak tempa dopiero dzięki udziałowi w show "X Factor", które sprawiło, że stał się ogromną gwiazdą krajowego show-biznesu.

Michał Szpak znów zaskoczył

Do tej pory Szpak starał się więc pomagać także członkom swej rodziny, którzy mają ogromne aspiracje, aby zasłynąć na polskiej scenie muzycznej. Udało mu się to szczególnie przy współpracy z równie utalentowaną siostrą, Marleną. Co ciekawe, nie jest ona jedyną popularną artystką, która jest spokrewniona z muzykiem. Jak ujawniła "Gala", kuzynem Szpaka jest bowiem... Ralph Kamiński.

Kim jest Ralph Kamiński?

On także pochodzi z Jasła i jest w tym samym wieku, co gwiazdor. Sam rozwija bardzo dobrze zapowiadającą się karierę, a jego koncerty w całej Polsce przyciągają pod scenę tysięczne tłumy. Michał Szpak i Ralph Kamiński Fot. Instagram/Michał Szpak Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani nie mogą oderwać wzroku. Ultraseksowne zdjęcie Kurdej-Szatan
  2. Wyjątkową urodą gwiazdy Plebanii zachwycali się wszyscy. Dzisiaj jest jeszcze lepiej
  3. Ojciec WYKORZYSTAŁ Meghan Markle? „Zbił na niej majątek”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News