Michał Szpak nie potrafił ukryć wzruszenia. Rozkleił się przed dziesiątkami tysięcy fanów

Michał Szpak nie potrafił ukryć wzruszenia. Rozkleił się przed dziesiątkami tysięcy fanów Źródło: Fot. YouTube / MichalszpakVevo

Michał Szpak uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia. Choć muzyk ma zaledwie 28 lat, to na jego koncie gromadzi się coraz więcej sukcesów takich jak reprezentowanie Polski na Eurowizji, tytuł "Super Artysty", czy też płyta pokryta platyną. Jak się okazuje, mężczyzna jest nie tylko utalentowany, ale i niesamowicie uczuciowy.

Michał Szpak był jednym z artystów, którzy wystąpili na ostatnim koncercie zorganizowanym przez stację TVN. Wydarzenie miało charakter wyjątkowy, bowiem przygotowane było z myślą o bohaterach Powstania Wielkopolskiego z 1918 roku. Muzyk był tym wzruszony do tego stopnia, że w pewnym momencie nie potrafił już opanować swoich emocji. Rozkleił się przed dziesiątkami tysięcy zebranych ludzi.

Michał Szpak nie wstydzi się swoich emocji. Niesamowite wzruszenie na twarzy muzyka

TVN postanowił zorganizować koncert, który byłby uhonorowaniem tragicznie poległym bohaterów Powstania Wielkopolskiego, które odbyło się dokładnie 100 lat wcześniej. Aby uczcić poległych, a jednocześnie zapewnić swoim telewidzom rozrywkę na najwyższym poziomie, stacja postawiła na wydarzenie muzyczne, które nie obeszło się bez echa. 28 letni muzyk wyszedł na scenę i zaśpiewał utwór "Jesteś Bohaterem". Jego wykonanie powaliło na kolana zebranych na koncercie ludzi, którzy nie kryli swojego wzruszenia. Podobne emocje towarzyszyły samemu muzykowi, który pod sam koniec utworu był już wyraźnie wzruszony. W jego oczach dostrzec można było łzy, a twarz pełna była zadumy. Były to naprawdę wyjątkowo magiczne chwile.  

Największe gwiazdy śpiewają dla bohaterów, a prowadzący zalicza ogromną wtopę

Wśród pozostałych gwiazd występujących na cześć powstańców z Wielkopolski znalazły się nazwiska takie jak Perfect, Kayah, Edyta Górniak, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Margaret, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Kasia Kowalska, Michał Szpak, Varius Manx, Kasia Stankiewicz, Anna Wyszkoni, Lombard, Kasia Wilki i wiele, wiele innych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety, mimo usilnych starań artystów, koncert nie odbył się bez żenujących wpadek. Prowadzący wydarzenie Olivier Janiak nie przygotował się należycie do swojej roli, przez co został głośno wygwizdany. Mężczyzna miał zapowiedzieć wejście na scenę marszałka województwa wielkopolskiego, pana Marka Woźniaka. Zamiast tego prowadzący pomylił województwa i w zamian za wielkopolskiego, zaprosił marszałka województwa mazowieckiego. Na szczęście obok była czujna Grażyna Torbicka, która przez wiele lat swojej kariery nauczyła się ratować takie sytuacje. Po krótkiej chwili sytuacja została opanowana.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda może tego nie wytrzymać. Andrzej ma poważny, wstydliwy problem
  2. Widzowie Familiady oniemieli. Linczują uczestników: „Debilizm roku”
  3. Natalia Kukulska zaliczyła dużą wpadkę na wizji! Widzowie zwijają się ze śmiechu
  4. Widzowie Barw Szczęścia czekali na ten moment od dawna. Niestety, wszystko stracone
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News