Szpak nie zastanawiał się nawet chwilę. Serce rośnie

Szpak nie zastanawiał się nawet chwilę. Serce rośnie Źródło: Fot. Wikipedia

Michał Szpak znany jest nie tylko ze swojego talentu artystycznego, ale również z czynów dobroczynnych, które niewątpliwie zasługują na słowa pochwały. Tym razem wokalistka dokonał czegoś, czym naprawdę zachwycił opinię publiczną.

Michał Szpak stał się jednym z najbardziej znanych polskich artystów dzięki swoim występom na Eurowizji. Niektórzy twierdzili wręcz, że ma on szansę na zrobienie międzynarodowej kariery muzycznej. Tym razem Szpak pokazał się z zupełnie innej strony, wzbudzając powszechny zachwyt. Jak wiele innych gwiazd stwierdził, że zdecyduje się stworzyć specjalną aukcję charytatywną, a kwota, którą zadeklaruje zwycięzca licytacji, przeznaczona zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Należy przyznać, że wokalista wzbudził wyjątkową aktywność fanów, bo dzięki jego udziałowi - na koncie fundacji prowadzonej przez Jurka Owsiaka znajdzie się kolejna wysoka wpłata.

Na aukcji, którą zorganizował Michał Szpak wraz ze swoim oficjalnym fanklubem, wygrać można było sesję zdjęciową w foto-budce wraz z samym wokalistą. Jak widać, akcja wyraźnie rozbudziła fanów piosenkarza, bo licytacja była wyjątkowo oblegana przez jego sympatyków. Już teraz można mówić, że jest to jedna z najlepszych tegorocznych aukcji charytatywnych, z której zysk przeznaczony zostanie właśnie na WOŚP. Co roku liczba takich licytacji zwiększa się, a zwycięzcy mogą liczyć na bardzo wiele ciekawych nagród. Niektórzy celebryci oferują cenne dla nich przedmioty, inni natomiast proponują możliwość prywatnego spotkania i wspólnego spędzenia kilku godzin.

Michał Szpak – wokalista zebrał sporą sumę

Popularny polski artysta zdecydował jednak, że to właśnie sesja zdjęciowa będzie dla jego fanów najbardziej atrakcyjną formą wynagrodzenia za finansowe wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę, bowiem aukcja przyciągnęła bardzo wielu fanów Michała Szpaka. Jaką kwotę na konto fundacji wpłaci zwycięzca licytacji? Oficjalne jej wyniki pokazują, że będzie ona wynosić dokładnie 2666 złotych. Wiemy, że wyjątkowa nagroda została odebrana przez jednego z fanów na oficjalnym zlocie fanów Michała Szpaka, który odbył się w Pruszkowie 19 stycznia. Cała licytacja kierowana była tylko do fanów, którzy zadeklarowali swoją obecność podczas spotkania z gwiazdą muzyki rozrywkowej. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Michał Szpak kontynuuje swoją muzyczną karierę, stopniowo stając się coraz większą gwiazdą. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w programie TVN "X-Factor", gdzie udało mu się zdobyć serca widzów wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. W 2016 roku Szpak wziął udział w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie udało mu się dostać do finału. Zajął w nim ósme miejsce, jednak to nie musi być koniec jego występów w tym turnieju. Jakiś czas temu wokalista deklarował, że chciałby ponownie zaśpiewać na Eurowizji w najbliższych latach. Wszystko zależy jednak od występów w krajowych eliminacjach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak zaskoczył fanów odważną sesją zdjęciową. Ciekawe zakończenie trasy koncertowej
  2. Media nie odpuszczają Szpakowi. Kto ma rację?
  3. Szpak bierze za to po 170 zł od fanów. Warto?
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
  Następny artykuł