Michał Szpak pojawił się na imprezie z siostrą. Jest tak przepiękna, że przyćmiła go urodą

Michał Szpak pojawił się na imprezie z siostrą. Jest tak przepiękna, że przyćmiła go urodą Źródło: Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej. Mało kto wie o tym, że wokalista ma przepiękną siostrę. Na gali finałowej konkursu "Lodołamacze" pojawił się z Marleną Szpak, która przyćmiła swoją urodą swojego brata.

Michał Szpak pojawił się w polskim show-biznesie w 2011 roku. Wokalista rozpoczął karierę od udziału w programie "X-Factor", w którym zrobił furorę wykonaniem utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Jego talent wokalny okazał się być ogromny, dlatego też piosenkarz szybko zyskał rozgłos i sympatię słuchaczy. Jak się okazuje, Michał Szpak ma również siostrę, która przez lata żyła w cieniu swojego brata. Marlena Szpak jest nie tylko bardzo uzdolniona, ale również jest przepiękną kobietą, o czym można było się przekonać, podczas gali finałowej konkursu "Lodołamacze". 

Michał Szpak wystąpił z siostrą

Rodzina Szpaków może pochwalić się nie tylko uzdolnionym wokalnie Michałem. Siostra wokalisty, Marlena, zachwyciła wszystkich swoją osobą na imprezie, na której wystąpiła razem z bratem. Nie można jej odmówić urody, jak również ogromnego talentu wokalnego. Michał i Marlena Szpak, wykonali podczas gali finałowej konkursu "Lodołamacze" utwór "E piu ti penso", który zachwycił wszystkich zgromadzonych. 

Przepiękna Marlena Szpak oczarowała widzów również swoją urodą i stylizacją. Wyglądem przyćmiła nawet popularnego brata. Kobieta postawiła na klasykę i ubrana była w ciemną marynarkę z głębokim dekoltem oraz przylegające spodnie w tym samym odcieniu. Michał Szpak zdecydował się z kolei na fioletową, wzorzystą marynarkę, pod którą znajdowała się jasna koszula z kokardą wokół szyi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siostra Michała Szpaka jest również związana z muzyką. Ukończyła bowiem studia i uzyskała tytuł magistra muzyki. W czwartek, piękna Marlena Szpak wystąpiła w duecie ze swoim bratem na warszawskich salonach. Piosenka "E Più Ti Penso" pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Dawno temu w Ameryce" i zdobyła popularność w 2015 roku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Trzeba przyznać, że występ rodzeństwa wypadł rewelacyjnie. Ich wykonanie z pewnością wywoła ciarki na plecach u wielu słuchaczy. Jak się okazuje, rodzeństwo często wykonuje ten utwór podczas wspólnych występów, a filmiki z wykonania utworu, są chętnie oglądane przez internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Górnicy nie mogli uwierzyć, w to co znaleźli. Jest warte MILIONY
  2. Anna Jantar tuż przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna prawie zemdlał, gdy usłyszał jej słowa
  3. Zwabił małą dziewczynkę w ustronne miejsce, później ją zgwałcił. Niewyobrażalny koszmar w polskim mieście
  4. Wstrząsający reportaż w TVN. Nie żyje Antoś
  5. Ich córka umierała w męczarniach przez kilka godzin. Wyniki sekcji zwłok są straszne, zgotowali jej prawdziwy horror

źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł