Michał Szpak ujawnia kulisy relacji z Pawłem. Mało kto wiedział, że są aż tak blisko

Michał Szpak ujawnia kulisy relacji z Pawłem. Mało kto wiedział, że są aż tak blisko Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Michał Szpak bardzo zaintrygował swoich fanów. Popularny wokalista zdradził, co łączy go z tajemniczym mężczyzną. Fani nie podejrzewali, że jest to tak wyjątkowa więź.

Michał Szpak po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Ostatnio popularny wokalista wyznał, że jest zakochany. Wybrankiem jego serca okazał się pies Hektor, którego ulubieniec polskiej publiczności adoptował kilka tygodniu temu. Nie była to jedyna intrygująca informacja na jego temat.

Ostatnio Michał Szpak zamieścił zdjęcie ze spotkania z przyjaciółmi. Wokalista spotkał się z najbliższymi osobami przy piwie. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie pewien szczegół, na który fani natychmiast zwrócili uwagę. Nad głową jednego z mężczyzn pojawiło się czerwone serduszko. Internauci zaczęli spekulować na temat relacji, która łączy mężczyzn.

Michał Szpak zdradził, kim jest Paweł 

Fani zaczęli spekulować na temat zdjęcia, które Michał Szpak zamieścił ostatnio na Instagramie. Jak się okazało, mężczyzna ma na imię Paweł i należy do kręgu najbliższych przyjaciół wokalisty. Wokalista nie zamierzał ukrywać, co łączy go z przystojnym mężczyzną.

Serduszko "naklejone" nad głową mężczyzny świadczy o serdecznej przyjaźni, którą Michała Szpaka bardzo ceni. Wiadomo, że mężczyzna mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii i był bardzo zaskoczony zamieszaniem, jakie wywołała w sieci jego osoba. "Przystojny blondyn" - jak nazwały go media - jest najlepszym przyjacielem wokalisty. Michał Szpak bez wahania opowiedział o ich wyjątkowej relacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fani nie przypuszczali, że mężczyzn łączy tak głęboka więź

Michał Szpak zdradził szczegóły na temat swojej bliskiej relacji z przyjacielem. Fani nie spodziewali się, że mężczyzn łączy tak głęboka więź:

- To jest mój największy przyjaciel, którego znam od wielu lat, który bardzo często mi pomagał w życiu i jest to ogromna sympatia i wiem, że zawsze mogę liczyć na tego człowieka - opowiadał artysta w jednym z wywiadów.

Wytłumaczył również, dlaczego postanowił "nakleić" obok wizerunku Pawła czerwone serduszko:

- A że wyjechał półtora roku temu z Polski i zobaczyliśmy się po tak długim czasie, to nie omieszkałem tego użyć. Są tacy ludzie, których spotykamy i zawsze jest nam ich brak w życiu - przyznał Michał Szpak.

Zdjęcie Michała Szpaka, które wywołało ogromne poruszenie w sieci:

Instagram/Michał Szpak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News