Michał Szpak wie już, co go czeka. "Poznanie przyszłości ma wysoką cenę"

Michał Szpak wie już, co go czeka. "Poznanie przyszłości ma wysoką cenę"

Michał Szpak przez swój wygląd i zachowanie jest dość kontrowersyjną gwiazdą na polskiej scenie. Po raz kolejny zaskoczył fanów swoją wypowiedzą. Powiedział co tak naprawdę twierdzi o wróżkach. 

Michał Szpak podczas każdego wywiady coraz bardziej zaskakuje. Tym razem udzielił wywiadu po zagranym koncercie w Warszawie, na który zostały wyprzedane wszystkie bilety. Dodatkowo nie był to zwyczajny dzień, a "Blue Monday", czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. Po występie dziennikarka portalu Jastrząb Post zadał mu kilka pytań. Kobieta nie ominęła pytań związanych własnie z tym dniem "Blue Monday" i przesądami. Wokalista szczerze odpowiedział na wszystkie pytania.

Michał Szpak niepochlebnie o wróżkach

Michał Szpak przyznał się, że nie wiedział o istnieniu takiego dnia, jak Blue Monday. - W ogóle nie miałem świadomości, że taka data istnieje, że jest jakiś Blue Monday. A na mojej płycie jest Blue Moon, który dzisiaj wzbudził w ludziach entuzjazm i niech tak pozostanie. Blue Monday został obalony. Czarne koty, kiedy są w domu nie są takie straszne - powiedział piosenkarz. Dziennikarka zapytała Michała, czy chodzi do wróżki. Odpowiedź jest zaskakująca. - Był taki moment w moim życiu, że bardzo często chodziłem do wróżek, albo wróżki spotykały mnie. Aczkolwiek od długiego już czasu nie robię tego. Sądzę, że poznawanie przyszłości może mieć wysoką cenę - wyznał muzyk. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Michał Szpak jest w trakcie koncertowania ze sowim najnowszym albumem "Dreamer". Album studyjny wydał 7 września. Promowanymi singlami w płyty: "Kings of the Season", "Rainbow", i "Dreamer". Piosenkarz swoją karierę rozpoczął występem w "X-Factor" w 2011 roku. Od  tego czasu jest najgorętszą gwiazdą polskiego show-biznesu. W 2013 roku zwyciężył Festiwal Piosenki Rosyjskiej z utworem "Oczy czarne". Z kolei trzy lata później reprezentował nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. W ostatnim czasie znowu pojawiły się spekulacje, że Michał Szpak weźmie udział w kolejnej odsłonie Eurowizji. Kilka miesięcy temu został zapytany o to przez jednego z dziennikarz. - Nie mówię nie. Jeżeli miałbym nas reprezentować w 2019 roku, myślę, że jest jeden as w rękawie. Ale nie będę o tym mówić, bo nie ma go na płycie. Jest to patetyczny numer w języku angielskim. Coś, co naprawdę targa emocjami - powiedział Szpak dziennikarce Jastrząb Post. Fani wokalisty byli wniebowzięci, a dziennikarze spekulowali, czy powinien po raz kolejny reprezentować nasz kraj. Ostatecznie rozwiał wątpliwości. - Myślę, że ten rok będzie jednak skupiony na pracy i promocji płyty. Ale niewykluczone, że w przyszłości będzie taka sposobność, że będę mógł po raz kolejny reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Aczkolwiek teraz jestem naprawdę skupiony na tym, co jest za mną, bo jest to niezwykle wymagająca trasa i myślę, że to jest ten punkt na mapie, który jest dla mnie ważny – podkreślił muzyk.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Kiedy wszedł Michał Szpak, wszystkim odebrało mowę. Gwiazdor znowu szokuje
  2. Strój Michała Szpaka wywołał kontrowersje. Tego nie założyłaby nawet Rozenek
  3. Michał Szpak zdradził największą tajemnicę TVP. Fani oszaleją 
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
Następny artykuł