O tym nikt nie wiedział. SZOKUJĄCA przeszłość Michała Szpaka
Malwina Kossela - 3 Lipca 2018

O tym nikt nie wiedział. SZOKUJĄCA przeszłość Michała Szpaka

Michał Szpak jest zdecydowanie najbardziej docenianym muzykiem młodego pokolenia. Niewiele osób wie jednak o tym, że ma za sobą dość szokującą przeszłość. Mamy nadzieję, że jego dawne upodobania nie wpłyną na sympatię wobec artysty jego aktualnych fanów. 

Michał Szpak jest tym rodzajem artysty, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Piosenkarz ma liczne grono fanów, którzy skoczyli by za niego w ogień, gdyby tylko zaistniała taka potrzeba. Pytanie tylko, czy zachowaliby się tak samo, wiedząc o jego przeszłości. Choć teraz Michał Szpak gra muzykę rockową z elementami popu, to kiedyś miał zupełnie inny gust muzyczny. Zanim zaistniał w X Factorze i tym samym w świadomości szerokiej publiczności, grał w hard rockowym zespole.

Michał Szpak prezentował inny gust muzyczny

Hard rock zdecydowanie nie jest tym stylem muzycznym, który przypadłby do gustu aktualnym fanom Szpaka. Najwyraźniej artysta to wie i nie wspomina za często zespołu Whiplash, w którym grał w liceum, kiedy jeszcze był fanem innego gatunku muzycznego niż teraz. Michał Szpak odniósł ogromny sukces m.in. na Eurowizji, na której wystąpił z balladą, której tekst wzruszył Europejczyków. Nie wydaje nam się, że miałby szansę na równie wielki sukces, gdyby zagrał na konkursie to, co grało mu w duszy w liceum. Myślicie, że słusznie zmienił muzyczny front?Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieZOBACZ TAKŻE:
  1. Misiewicz ujawnia prawdę o Kaczyńskim. Co na to prezes?
  2. Magda Gessler w śmiertelnym niebezpieczeństwie: „Boże, Madzia, uważaj na siebie!”
  3. Dziennikarka TVN znieważona na lotnisku w Izraelu. „Zabrali mi wózek, prawie rozebrali”
  4. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  5. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News