Michał Szpak prosi fanów o pomoc. "Razem możemy uratować mu życie!"

Michał Szpak prosi fanów o pomoc. "Razem możemy uratować mu życie!" Źródło: fot. instagram.com

Michał Szpak jako jeden z najpopularniejszych polskich muzyków ma dziesiątki tysięcy fanów, których teraz poprosił o pomoc. Muzyk podobnie jak wiele innych osób zaangażował się w akcję, dzięki której możemy uratować życie małego chłopca.

Michał Szpak na polskim rynku muzycznym odniósł niewiarygodny wręcz sukces. Wokalista od zawsze kochał muzykę, a szersza publiczność mogła go usłyszeć dzięki programowi "X-Factor" , który był emitowany na antenie telewizji TVN. Niestety nie udało mu się wygrać programu, ale mimo wszystko dzięki jego talentowi otworzyły się przed nim drzwi do kariery. Teraz muzyk prosi wszystkich swoich fanów o pomoc w osiągnięciu szczytnego celu.

Michał Szpak prosi o pomoc

Historia małego Kuby, który ma zaledwie dwa latka, wzruszyła tysiące Polaków. Niestety zdarzyła się straszna rzecz i teraz malec potrzebuje naszej pomocy. Początkowo nic nie zapowiadało, że rodzina Kuby usłyszy słowa, które dosłownie mrożą krew w żyłach. Chłopiec od samego początku bardzo dobrze się rozwijał. Nie chorował, a w jego życiu nie brakowało miłości oraz uśmiechu. Jednak pewnego dnia Kuba źle się poczuł, a jego rodzice myśleli, że to przez wyrastające ząbki lub szczepionkę, która niedawno była mu podawana. Niestety lekarze mieli dla nich bardzo złe wieści. Okazało się, że w ciele malca rozwija się nowotwór, a guz już teraz ma wielkość pomarańczy. Kuba przeszedł zarówno chemio, jak i radioterapię oraz zabieg usunięcia guza. Jednak to nie wystarczyło, ponieważ potrzebna jest również immunoterapia, która niesie ze sobą gigantyczne koszta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szpak zaangażowany w akcję

Na szczęście dzięki dobroci ludzi udało się zebrać prawie całą kwotę, która wynosi 700 tysięcy złotych. Mimo wszystko wciąż jeszcze brakuje prawie 100 tysięcy, przez co Michał Szpak zdecydował się również pomóc małemu Kubie. Muzyk poprzez media społecznościowe zachęca do wsparcia całej akcji, która może Kubie uratować życie. Pamiętajmy, że każda złotówka ma znaczenie i nawet najmniejszy datek jest wprost na wagę złota. Pierwszy cykl podawania leku odbędzie się już 27 stycznia, a samo leczenie będzie trwać około pół roku. Czasu jest coraz mniej, a w zbiórkę zaangażowały się tysiące ludzi. Rodzina cały czas ma nadzieję, że uda się zebrać całą kwotę. Redakcja Pikio.pl trzyma mocno kciuki za sukces zbiórki oraz dalsze leczenie Kuby. Mamy nadzieję, że ta historia znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile dzieci ma Pola Raksa? To najbardziej skrywana TAJEMNICA gwiazdy
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Aktorka pokazuje obdukcję, pobiła ją Doda! Uraz głowy, ogromne krwiaki i wiele innych
  4. Gwiazdor show TVN publicznie upokorzył byłą żonę. Kobieta ze wstydu zapadnie się pod ziemię
  5. Nie uwierzycie, ile było w ostatniej puszce Adamowicza z WOŚP! Oczy wychodzą z orbit
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News