Reklama

Michał Szpak powiedział zdecydowanie za dużo! Gratulujemy!

Michał Szpak powiedział zdecydowanie za dużo! Gratulujemy!

Michał Szpak jest znanym artystą nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jest bardzo utalentowany i tajemniczy. Tym razem zdarzyło mu się powiedzieć zdecydowanie za dużo. Można już gratulować decyzji. Czy artysta ma szanse wygrać?

Reklama

Michał Szpak jest bardzo utalentowanym artystą. Z nieznanego amatora stał się postacią rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale również i na świecie. Swoim głosem podbijał wiele scen i zachwycał słuchaczy. Słynie z tego, że jest raczej tajemniczą osobą. Tym razem powiedział troszeczkę za dużo i wygadał się. Można mu już pogratulować, znowu zobaczymy go na scenie. Szpak od dziecka był utalentowany. Pochodzi z rodziny, której zawsze towarzyszyła muzyka. Jego ojciec śpiewał w chórze, natomiast matka grała na gitarze. Jedna z jego sióstr również śpiewa i to w operze. Tylko starszy brat związał się ze sportem i jest pięściarzem.

Artysta zadebiutował na prawdziwej scenie w X-Factor. Program był emitowany na antenie TVN. Początkowo widzowie nie byli entuzjastycznie do niego nastawieni. Wszystko przez jego wygląd - Szpak ma długie włosy i kobiece rysy, przez co część z widzów bardzo mocno go hejtowała. Ten jednak nie zraził się tym i ostatecznie zajął 2 miejsce w programie. Od tamtego czasu jego kariera ruszyła z kopyta. W 2015 roku reprezentował Polskę na Eurowizji. Zajął tam 8 miejsce od jurorów oraz 3 miejsce od widzów. Był to dla niego wielki sukces. Po tym występie był rozpoznawalny na całym świecie. Czy ma okazje powtórzyć taki wspaniały występ? DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reklama

Michał Szpak na Eurowizji?

Podczas wywiadu z portalem Party.pl powiedział, że był to dla niego wspaniały czas i nie zapomni tego do końca życia. Spytany, czy chciałby wystąpić na Eurowizji jeszcze raz, nie odpowiedział jednoznacznie. Wynika jednak z tego, że myśli o niej poważnie: - Wiesz co, Eurowizja była naprawdę wspaniałym doświadczeniem, które zapamiętam do końca swojego życia. Był to niezwykły przystanek i taka kropka w mojej biografii. Nieznane są wyroki boskie, być może i moje tym bardziej, bo zawsze jakby te decyzje są pod wpływem chwili podejmowane, ale jest to niewykluczone - powiedział Michał Szpak. Jak widać, artysta poważnie zastanawia się nad udziałem w kolejnej Eurowizji i niewykluczone, że zaskoczy nie tylko nas, ale i wielu fanów na całym świecie swoim występem. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Wali jej się na mózg”! Kosmiczne ceny w kawiarni Anny Lewandowskiej zwalają z nóg?!
  2. Kaczyńska bezlitośnie uderza w Tuska! Wściekli internauci: „Zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi”
  3. Córka Kaczyńskiej publicznie napiętnowała koleżankę! O jej poczynaniach mówią już wszyscy
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?