Fanów Szpaka PORAZIŁO! Dosłownie zamarli, co się stało?

Fanów Szpaka PORAZIŁO! Dosłownie zamarli, co się stało? Źródło: youtube.com/polsat

Michał Szpak wydaje się ciągle być na fali wznoszącej. Kolejne płyty i coraz głośniejsze koncerty tylko potwierdzają tę tezę. Fani bacznie obserwują jego kolejne kroki i czekają na następne zachwycające posunięcia. Jedno z jego ostatnich działań wręcz poraziło wszystkich sympatyków.

Michał Szpak nie jest już wschodzącą gwiazdą, ponieważ zapracował sobie na status pierwszoligowego gracza. Świadczą o tym tłumy na koncertach i tysiące sprzedanych płyt. Nie bez znaczenia jest również jego obecność w głośnych programach telewizyjnych. Ostatnie dni były bardzo szczególnie dla wszystkich tych, którzy bardzo cenią sobie jego muzykę. Wzrok milionów widzom został skierowany na młodego gwiazdora.

Michał Szpak wręcz poraził swoich fanów

Michał Szpak był jedną z największych polskich gwiazd sylwestrowej imprezy zorganizowanej przez telewizję Polsat. Piosenkarz miał okazję zaprezentować się przed kilkudziesięcioma tysiącami osób na żywo, które zdecydowały się przyjść ostatniego dnia roku na Stadion Śląski w Chorzowie. Dodatkowo, transmisja dotarła do milionów telewidzów. Poza młodym gwiazdorem na scenie pojawili się również tak dobrze znani starsi wyjadacze jak: Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Cleo czy zespół Piersi. Od samego początku dużą uwagę skupiał też na sobie Sławomir, który zdecydował się tamtej nocy pojawić na dwóch wielkich celebracjach Nowego Roku. Wystąpił zarówno w Polsacie, jak i wcześniej w Telewizji Polskiej. Przed rozpoczęciem imprezy zastanawiano się, która gwiazda tego wieczoru rozbłyśnie najjaśniej. Wielu po cichu stawiało właśnie na Michała Szpaka, któremu sprzyjał repertuar Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018. Jednak nawet najwięksi fani nie przewidywali aż tak spektakularnego występu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fani są zgodni, że zostali wbici w fotel przez występ Michała Szpaka. W sieci można natrafić na setki, o ile nie tysiące, jak najbardziej pozytywnych opinii. - Michał jesteś THE BEST. Tylko ty potrafisz tak zachwycić i rozruszać tę imprezę! Bez twego występu byłyby same smęty! - napisała jedna z fanek. - Kocham najmocniej najmocniej jaki on piękny! Najlepszy czekałam na Michała. Idealnie Michał, kocham cię najmocniej na świecie, dziękuje - dodała kolejna. Nie obyło się również od porównań, po których gwiazdorowi na pewno zrobiło się ciepło na sercu. - Taki polski Prince. Fajnie, ze na naszym rynku jest taka barwna osoba. To jest artysta! Charyzma, GŁOS, osobowość, wizerunek. Michał podbijaj świat bo na to zasługujesz! - dała znać rozentuzjazmowana internautka. - Super! Ileż tu powera i pozytywnej, sylwestrowej energii. Najlepszy, niezastąpiony wokal w Polsce - głosi kolejny pochlebny komentarz. ZOBACZ TAKŻE
  1. Znaki zodiaku, które będą OBRZYDLIWIE bogate w 2019. Jesteś na liście?
  2. Wiek Magdy Gessler powala! Spodziewaliście się, że jest 20 lat młodsza! 
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi 
  4. Jutro wielkie wydarzenie w Lidlach w całej Polsce! KOSMOS 
  5. Wielka manipulacja w DDTVN na oczach widzów?! Wszystko ujawnione 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News