Siostra Michała Szpaka prosi o pomoc. Gwiazdor potrzebuje teraz wsparcia fanów

Siostra Michała Szpaka prosi o pomoc. Gwiazdor potrzebuje teraz wsparcia fanów

Michał Szpak jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Teraz jego siostra opublikowała wpis, w którym prosi wszystkich fanów swojego brata o pomoc i wsparcie dla wokalisty. Dziewczyna zdecydowała się na odważne wyznanie.

Michał Szpak zasłynął dzięki programowi "X-Factor", który emitowany był na antenie stacji TVN. Mimo że nie udało mu się zająć pierwszego miejsca, to był na tyle oryginalny i wyróżniał się w tłumie innych uczestników, że udało mu się spektakularnie wkroczyć do polskiego show biznesu. Michał Szpak błyskawicznie zyskał setki tysięcy wiernych fanów, którzy teraz mogą zagwarantować mu kolejny wielki sukces. W sprawę zaangażowała się siostra artysty.

Michał Szpak potrzebuje pomocy fanów

Muzyk poza występami i pracą nad nowymi piosenkami jest między innymi jurorem w programie "The voice of Poland". Z racji tego został nominowany do tegorocznych Telekamer, które bez wątpienia są jednym z największych wydarzeń medialnych w naszym kraju. Szpakowi udało się otrzymać tę statuetkę w ubiegłorocznej edycji, ale nie mógł jej odebrać osobiście, dlatego zrobiła to za niego jego siostra Marlena. Teraz prosi poprzez swój profil na Instagramie o pomoc, aby i w tym roku muzyk otrzymał to wyróżnienie oraz odebrał je do rąk własnych. Nie da się ukryć, że fani Michała mogą tego dokonać, ponieważ o przyznaniu nagrody decydują właśnie widzowie w głosowaniu. Ci, w ocenie Marleny powinni wysyłać SMS-y, aby wspomóc artystę w starciu o tytuł najlepszego jurora. - Kochani! W tamtym roku miałam przyjemność odebrać w imieniu mojego brata TeleKamere w kategorii JUROR. Wierzę mocno w to, że ponownie, wspólnymi siłami i wspólnym głosowaniem sprawimy, by tegoroczna statuetka trafiła do jego rąk! - pisze siostra muzyka. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Michał Szpak o Telekamerę w kategorii juror będzie konkurował z takimi gwiazdami, jak Agustin Egurrola, Ewa Farna, Dawid Kwiatkowski i Małgorzata Walewska. Każde z nich ma szanse na zwycięstwo, ale statuetka jest tylko jedna.

Jak wygląda Marlena - siostra Michała Szpaka?

Jednocześnie, dzięki odebraniu nagrody Michała przez Marlenę wiele osób zobaczyło, jak dokładnie wygląda siostra muzyka. Dziewczyna rzadko pojawia się z bratem na wspólnych fotografiach. Na jej profilu w mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia, na których prezentuje się we wprost bajecznych kreacjach, które przykuwają wzrok niejednej osoby. Okazuje się, że kobieta, idąc w ślady brata, również lubi błyszczeć. Marlena również występuje na estradzie, gdzie nierzadko towarzyszy jej Michał. Kobieta ma niesamowity głos oraz wyróżnia się wyjątkową urodą. Wdzięczne stroje chętnie zamienia na spektakularne suknie. Na Instagramie dzieli się swoimi stylizacjami i scenicznymi metamorfozami z użytkownikami. Miejmy nadzieję, że apel dotrze do fanów Michała i pokażą, jak wielu ich jest, wysyłając solidarnie SMS-y. Michał Szpak Instagram/Marlena Szpak Michał Szpak Instagram/Marlena Szpak ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Wyciekły kolejne sensacyjne informacje nt. rozwodu Lary Gessler. Wielkie zaskoczenie
  4. Wyciekły istotne kulisy „M jak Miłość”! Dowiedz się jako pierwszy
  5. 15-letnia Patrycja poszukiwana. Policja przeczesuje województwo łódzkie i prosi o pomoc
źródło: Jastrząb Post
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News