michał szpak
fot. instagram.com
Jan Odyniec - 7 Sierpnia 2018

Michał Szpak pogrążył się w głębokiej żałobie. Jest zdruzgotany tragiczną śmiercią

Michał Szpak jest artystą znanym między innymi z wrażliwości, z jaką podchodzi do świata. Wpływa to na to, jak jest odbierany przez fanów i w jaki sposób odbiera rzeczywistość. Ostatnio przeżył ogromną tragedię i pogrążył się w żałobie. Jest zdruzgotany tragiczną śmiercią swojej idolki. 

Niedawno zmarła jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiej muzyki - Kora wokalistka zespołu Maanam. Piosenkarka była dla wielu autorytetem muzycznym i postacią, która inspirowała do działania. Na scenie pracowała cztery dekady stając się ikoną polskiego rocka. - Miałem przyjemność brać udział w jej kameralnym koncercie kilka lat temu i to było dla mnie ogromne przeżycie - powiedział Michał Szpak. Wrażliwego piosenkarza niesamowicie przybił fakt, że jego idolka odeszła. Artysta jest jeszcze bardziej narażony na trudne przeżycia związane z czyimś odejściem, bowiem niedawno stracił matkę.

Michał Szpak pogrążył się w głębokiej żałobie po śmierci Kory

Olga Jackowska była kobietą niezwykłą, z olbrzymią charyzmą i energią, którą przenosiła na swoich widzów. Elektryzowała osobowością i z tego powodu na stałe wywalczyła sobie miejsce na scenie polskiej muzyki. Jako jurorka w programie Polsatu "Must be the music" poszukiwała nowych talentów muzycznych, pokazując przyszłemu pokoleniu młodych muzyków całą sobą przykład tego, w jaki sposób można zaskarbić sobie sympatię fanów. Przejmująca wypowiedź Michała Szpaka pokazuje jak wielką osobą była, a także to, jak smutno jest ludziom bez niej. - Potrafiła jednym spojrzeniem zelektryzować drugiego człowieka, nigdy w życiu nie poznałem kobiety, która miała takie niezwykle trafne riposty, wszystko zawsze było w punkt, ale nigdy nie krzywdziło drugiego człowieka - wspominał Szpak. Jej podejście do ludzi bardzo dobrze było widoczne w tym, jak traktowała zwierzęta, którymi zawsze chętnie się otaczała. Pisała o tym niedawno w Newsweeku jedna z jej najbliższych przyjaciółek prof. Magdalena Środa. - Nie chodzi tylko o Ramonę, suczkę tak celebrycką, że przychodziła do niej osobna korespondencja. I to z zagranicy. Suczkę, która nie oddalała się od Kory na metr, ale była niezależnym psem z charakterem. W licznych domach Kory, u rodziców w Krakowie, w Warszawie, na Mazurach, na Roztoczu, zawsze były zwierzęta - pisała.

Kiedy będzie pogrzeb Kory?

Uroczystości pogrzebowe odbędą na Powązkach w środę 8 sierpnia o godzinie 11:00. Kora zmarła 28 lipca mając 67 lat, przyczyną jej śmierci był rak jajników, z którym zmagała się od kilku lat. - Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 ( środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie - napisał jej mąż Kamil Sipowicz we wpisie.
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

PRZECZYTAJ: Afera po finale Projekt Lady! Wściekli widzowie zaatakowali zwyciężczynie

PRZECZYTAJ: M jak miłość po wakacjach. Odcinek 1383 wbije fanów w fotele

PRZECZYTAJ: Młodszy partner Górniak w końcu zabrał głos. Edyta jest wściekła!

Michał Szpak fot. se.plMichał Szpak Kora w dniu swoich 67. urodzin. Fot. Facebook/KORAMichał Szpak fot. Instagram.com/michal_szpakofficial
anna_mucha15 gwiazd, które straciły dziewictwo w zadziwiająco młodym wiekuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News