Szpak nigdy się tym nie chwalił! Fani są w szoku
Karol Zaborowski - 10 Grudnia 2018

Szpak nigdy się tym nie chwalił! Fani są w szoku

Michał Szpak jest jednym z największych gwiazdorów polskiej estrady. Jednak wielu jego fanów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wyglądały jego początki kariery muzycznej.

Michał Szpak zaistniał na polskiej scenie muzycznej dzięki programowi "X Factor", który emitowany był na antenie telewizji TVN. Wokalista już od samego początku oczarował zarówno jury, jak i widzów zgromadzonych na widowni oraz przed telewizorami. Jego wspaniały głos jeszcze na długo rozbrzmiewał w ich głowach, występ artysty przeszedł do historii. Jednak muzyk swoje pierwsze kroki na scenie stawiał już znacznie wcześniej i znacznie odbiegają one od tego, jaką muzykę prezentuje teraz.

Michał Szpak ukrywał to przed fanami

Po występie w programie Szpak rozpoczął swoją karierę solową, która wystartowała niczym rakieta. Z każdym miesiącem liczba jego fanów rosła, a koncerty stały się gigantycznymi wydarzeniami. Teraz Michał jest uznawany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce i angażuje się w wiele projektów, które sprawiają, że jego kariera wciąż się rozwija. Jednak jego początki były zupełnie inne. Pierwsze wystąpienia miały miejsce, gdy muzyk uczył się jeszcze w liceum. Wtedy to właśnie dołączył do zespołu, który założył jego kolega Kamil Czapla. Zespół nosił nazwę Whiplash i grał muzykę z pogranicza hard rocka. W Internecie cały czas można znaleźć nagrania z występów zespołu, gdzie za mikrofonem stoi właśnie Michał Szpak. Już wtedy jego styl był bardzo oryginalny, jednak sam muzyk bardzo rzadko wspomina tamte czasy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata SochaGwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Muzyk rzadko wspomina tamte dni

Nie jest to jednak wywołane jakimiś przykrymi wspomnieniami z tamtych dni, ponieważ sam w wywiadzie przyznał, że bardzo kochał tamtą muzykę i doskonale się w niej odnajdywał. - Naprawdę kochałem muzykę, którą tworzyliśmy w tym składzie. To był mój drugi dom i niezwykła przyjaźń, która trwa do dzisiaj - wyznaje w wywiadzie dla portalu gazeta.pl. Nie da się ukryć, że dla jego fanów są to wspaniałe smaczki, ponieważ ludzie mogą poznać Michała z zupełnie innej strony. Znacznie mroczniejszej i wypełnionej mocnymi brzmieniami. Bez dwóch zdań jest to warte przesłuchania.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kevin sam w domu w tym roku nie pojawi się w tv? Polsat podjął decyzję
  2. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  3. Wojciechowska adoptowała kolejną córkę! Znamy jej imię i pochodzenie
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Lewandowscy ZELEKTRYZOWALI internautów! Poszło o potencjalne rodzeństwo Klary
Zenek Martniuk z żonąCzarujące drugie połówki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News