Michał Szpak po raz pierwszy szczerze o swoim związku. Zaskakujące wyznanie

Michał Szpak po raz pierwszy szczerze o swoim związku. Zaskakujące wyznanie

Michał Szpak, jako jedna z nielicznych osób ze środowiska showbiznesu, nie emanuje na lewo i prawo swoim życiem prywatnym. To, co dzieje się po zejściu ze sceny to dla niego sprawy prywatne i nie chce dzielić się tym z żadnymi mediami. W ostatnim wywiadzie zdradził jednak co nieco na temat swojego związku. Co powiedział znany i ceniony piosenkarz?

Michał Szpak był gościem Marcina Cejrowskiego, który prowadzi cykl spotkań i wywiadów z celebrytami. Podczas rozmowy dwóch mężczyzn w programie "Gwiazdy Cejrowskiego", muzyk opowiedział o swoich relacjach z siostrą, o powodach jej wyjazdu z kraju, a także o swojej prywatności i życiu w związku.

Michał Szpak w czułych słowach o siostrze

Siostra muzyka na stałe mieszka we Włoszech. Michał przyznał, że tam kobieta czuje się po prostu lepiej niż w Polsce, na co wpływ ma między innymi pogoda. Przyznał też, że mimo iż są od siebie bardzo daleko, bo aż kilka tysięcy kilometrów, to paradoksalnie są dla siebie bardzo bliscy. W wywiadzie zażartował nawet, że ma to związek z nazwiskiem, które przecież zobowiązuje: - Jesteśmy blisko, chociaż jesteśmy daleko. Tak to działa w ptasiej, szpaczej naturze: ptaki wylatują tam, gdzie jest ciepło i jest im tam dobrze – zaśmiał się mężczyzna. Marlena, siostra piosenkarza, również związana jest ze światem muzycznym. Kobieta jest bowiem śpiewaczką operową. Dzień przed udzieleniem wywiadu, Michał Szpak razem ze swoją ukochaną siostrą wystąpił na wspólnej scenie podczas koncertu na Torwarze. To pierwszy tego typu koncert w karierze muzyka.
DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ

Michał Szpak w związku

Piosenkarz dosyć dosadnie wypowiedział się na temat swojego potencjalnego związku. Nie zdradził, czy ktoś w jego życiu już się pojawił, ale zapowiedział, że druga połówka nie będzie miała szans konkurować z muzyką, gdyż to muzyka jest tym, co napędza go do życia i działania. Zarzekł się również, że nie ma zamiaru dzielić się swoim prywatnym życiem z mediami, a fakt, czy poinformuje o swoim związku, będzie zależał od tej drugiej osoby: – Moja druga połówka nigdy nie będzie konkurowała z muzyką (...) Jeśli będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem z mediami w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku. Po to istnieje tajemnica, żeby żyć w swoim świecie - skomentował muzyk podczas rozmowy z Marcinem Cejrowskim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
  2. Robisz selfie? Uważaj, jest bardziej niebezpieczne niż się wydaje! Zbiera śmiertelne żniwo
  3. Zakwas z buraków zmienia życie! Potrafi zdziałać cuda
Następny artykuł