Michał Szpak uderzył w Patryka Jakiego! Niespodziewany cios

Michał Szpak uderzył w Patryka Jakiego! Niespodziewany cios

Michał Szpak jest znany opinii publicznej przede wszystkim dzięki swej twórczości artystycznej. Piosenkarz nie angażował się raczej do tej pory w komentowanie zawiłości polskiej sceny politycznej, co najwyraźniej uległo zmianie. Fani wokalisty nie spodziewali się, że w stanowczy sposób uderzy on w kandydata na prezydenta Warszawy, Patryka Jakiego.

Michał Szpak od czasu swego udziału w pierwszej polskiej edycji programu "X Factor" konsekwentnie buduje własną pozycję w krajowej branży muzycznej. Piosenkarz wydaje kolejne single, płyty oraz jeździ w liczne trasy koncertowe, w czasie których spotyka się z fanami w Polsce, a także poza jej granicami. Do tej pory nie zdarzało się jednak, aby gwiazdor w jakikolwiek sposób angażował się w sprawy polityczne. W obliczu zbliżających się wyborów samorządowych 2018 niespodziewanie zabrał jednak głos, bezpośrednio udowadniając, którego kandydata na pewno nie poprze.

Co Michał Szpak sądzi o Patryku Jakim?

Na koncie artysty na Instagramie znalazło się bowiem zdjęcie, na którym internauci mogą zobaczyć popisany sprayem plakat Patryka Jakiego. W wyścigu po fotel gospodarza stolicy polityk reprezentuje Zjednoczoną Prawicę. Na zdjęciu napisano między innymi słowa: "pozory", "zło", "głupota", "kłamstwa". Umieszczono także bardzo duże hasło: "wstyd". Sam Szpak ewidentnie zgodził się z negatywną opinią na temat Patryka Jakiego, którą wyraził anonimowy warszawiak poprzez umieszczenie wymienionych napisów. Muzyk podpisał bowiem fotografię słowami: "Tyle w temacie. Kocham Warszawę". Nie pozostawił więc raczej wątpliwości co do swego stosunku odnośnie poczynań polityka.   Fani wokalisty zdecydowanie nie spodziewali się, że w tak stanowczy sposób odniesie się do kandydatury jednego z ubiegających się o prezydenturę w stolicy polityków. Opinia publiczna podzieliła się oczywiście w komentarzach na temat opublikowanego przez Szpaka zdjęcia, a on sam nie odpowiada na gorącą dyskusję między swymi sympatykami. Nie wiadomo, czy stanowcza postawa gwiazdora odbije się także na preferencjach wyborczych fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy odbędą się wybory samorządowe 2018?

Przypomnijmy, że wybory samorządowe 2018 odbędą się w całej Polsce 21 października. Tam, gdzie będzie wymagane przeprowadzenie drugiej tury, dojdzie do niej 4 listopada. Liderami sondaży samorządowych w Warszawie pozostają niezmiennie Rafał Trzaskowski oraz Patryk Jaki. Poza nimi w wyborach wystartują także Andrzej Rozenek, Jacek Wojciechowicz, Justyna Glusman, Jan Śpiewak, Jakub Stefaniak, Sławomir Antonik, Paweł Tanajno, Janusz Korwin-Mikke, Piotr Ikonowicz oraz Marek Jakubiak. Michał Szpak Fot. Instagram/Michał SzpakNajlepsze newsy dnia:

  1. Błaszczak okrutnie upokorzył Macierewicza po jego odejściu. Teraz wychodzi na jaw
  2. Antoni Macierewicz mści się na autorze książki o nim. Co chce ukryć?
  3. ZUS zdradził pilnie strzeżony sekret! Wiemy, kiedy najlepiej przejść na emeryturę
  4. Patryk Jaki: Największe sekrety kandydata na prezydenta Warszawy ujawnione
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu