szpak
screen youtube.com
Karol Zaborowski - 2 Grudnia 2018

Michał Szpak padł na kolana. Czegoś takiego jeszcze nie widział

Michał Szpak nie od dziś jest jurorem w programie "The voice of Poland", jednak to, co wydarzyło się podczas finału tej edycji przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Wokalista wprost nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył.

Michał Szpak swoją karierę rozpoczął dzięki udziałowi w programie "X Factor", który był na antenie stacji TVN. Już na castingu swoim talentem oczarował zarówno jurorów, jak i widzów. Udało mu się nawet dojść do finału, gdzie zajął 2 miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską. Jednak to wystarczyło, aby zainteresował się nim polski rynek muzyczny. Teraz wokalista sam jest jurorem w jednym z telewizyjnych talent show, a podczas jego finału był pod ogromnym wrażeniem głosu jednego z uczestników.

Michał Szpak czegoś takiego jeszcze nie widział

Właśnie zakończyła się kolejna edycja programu "The voice of Poland". Wśród uczestników było wiele utalentowanych osób, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Marcin Sójka już na przesłuchaniach stał się faworytem wielu osób. Wokalista swoim głosem rozkochał w sobie widownię i dosłownie wszyscy trenerzy chcieli mieć go w swojej drużynie. Ostatecznie dołączył do ekipy Patrycji Markowskiej, a następnie wygrał finał programu w sposób, który wszystkim odebrał mowę. Jego występ był wprost powalający, a po jego zakończeniu nie brakowało komplementów od jurorów, którzy nie kryli swoje zachwytu. Jednak najmilsze słowa padły z ust Michała Szpaka, który sam stwierdził, że mało kto w Polsce ma taki głos jak Marcin. - Myślę, że niewiele osób w Polsce ma taki głos jak ty - powiedział Michał Szpak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej
Dla wielu osób było już od dawna oczywiste, kto wygra ten program i nie pomylili się. Wygląda na to, że na naszych oczach powstaje zupełnie nowa gwiazda muzyczna. Możliwe, że Szpak pokusi się nawet na nagranie wspólnego kawałka z Marcinem. Bez wątpienia byłoby to niezapomniane doznanie, które ucieszyłoby zarówno fanów Michała, jak i Marcina. Reakcje internautów również wróżą Marcinowi rychłą karierę na polskiej scenie muzycznej, ale to właśnie słowa trenerów zapewne zostaną w jego głowie na zawsze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dawna gwiazda TVP pożegnała się właśnie z widzami. Wyjątkowo smutne
  2. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
  3. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  4. Wszyscy mówią o DDTVN! To co zrobili na początek grudnia POWALA
  5. Telewidzowie TVN oburzeni. Gwiazdor poniżył swoją żonę
LucjanWitold Pyrkosz pomijał te tematy milczeniem. Szokujące fakty z życia aktoraCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News