Michał Szpak ojcem? Wizja posiadającego potomstwo wokalisty rozpala umysły jego miłośników, którzy pragnęliby zobaczyć go z wózkiem w parku. Gwiazdor wielokrotnie podkreślał już, że marzy mu się ojcostwo.

Michał Szpak ojcem? Podobne plotki co jakiś czas pojawiają się mediach. Jak jest jednak z ich prawdziwością? Okazuje się, że różnie, a w tej kwestii bardzo łatwo jest o złapanie jego fanów w pułapkę.

Tak było przy okazji sytuacji, w której Szpak faktycznie miał zostać ojcem, tylko że chrzestnym. Sam pochwalił się tym na Facebooku, a okrojona przez dziennikarzy wiadomość została dopiero później sprostowana.

– Zostałem Ojcem Chrzestnym – napisał w opisie zamieszczonej w kwietniu fotografii Szpak.

Do tej pory 27-letni gwiazdor nie założył własnej rodziny, choć bardzo o tym marzy. Michał Szpak chce zostać ojcem, ale ma w tej kwestii poważne obawy.

Michał Szpak ojcem? Wokalista nie mówi „nie”

W zeszłorocznej rozmowie z magazynem „Viva!” Michał Szpak przyznał, że w przyszłości bardzo chciałby mieć dzieci i móc je wychowywać. Obawia się jednak, że kariera przeszkodzi mu w ojcostwie, a bardzo chciałby uniknąć zaniedbywania pociech z powodu swojej pracy.

– Bardzo chciałbym mieć dziecko, ale nie jestem na to gotowy. Nie wyobrażam sobie być teraz ojcem. Niektórzy artyści chyba nigdy nie są na to gotowi. To jest trochę jak z posiadaniem psa. Chciałbym go mieć, ale podświadomie wiem, że nie miałbym czasu się nim zająć – wyznał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienne

Szpak pragnie także, aby dzieci żyły z nim w przyjacielskich stosunkach, lecz nigdy nie nadużywały „luzu”, w którym byłyby wychowywane. Relacja musi ponad wszystko opierać się na szacunku.

– Jeśli kiedyś zostanę ojcem, to chcę być takim rodzicem, który ma ze swoim dzieckiem kumpelski kontakt. Że będzie mi się zwierzać z różnych sekretów, ale przede wszystkim będzie mnie szanować – dodał.

Michał Szpak partnerka

Popularny wokalista nie związał się jeszcze z nikim na dłużej. Wątpliwości do niedawna wzbudzała także jego orientacja seksualna. Już jakiś czas temu w rozmowie z „Vivą!” zaprzeczył doniesieniom o tym, że jest homoseksualny.

Wyznał, że interesują go kobiety, a nie mężczyźni, a fakt, że łączy w swoich stylizacjach elementy kobiece i męskie to efekt jego modowych zainteresowań.

– Muszę was rozczarować. Nie jestem. Gdyby był, nie miałbym oporów, żeby się do tego przyznać. Jestem metroseksualny. Wszystkie ciuchy, które noszę, są męskie. Męskie są ozdoby i biżuteria, które mam na sobie. Tylko, że jest tego dużo, a ludzie nie są przyzwyczajeni; Moja twarz jest bardzo delikatna. W połączeniu z burzą włosów daje wrażenie kobiecości. Zdarza mi się, że podrywają mnie facecie. Stawiają drinka przy barze. Zaczepiają – powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Norbi ujawnił najpilniej strzeżoną przez TVP tajemnicę! Fani Janowskiego dostali szału
  2. Dramat gwiazdora TVP! Grozi mu KALECTWO, z jego żoną też jest źle
  3. Polski show-biznes zadrżał. Beata Kozidrak bezlitośnie ZMIAŻDŻYŁA Rodowicz
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?

Czy jesteś fanem Michała Szpaka?

Loading ... Loading ...

Jan Paweł II i kobiety jego życia. Co go z nimi łączyło?

źródło: Viva/Fakt.pl