Fatalne informacje dla Dody. Chodzi o Michała Szpaka

Fatalne informacje dla Dody. Chodzi o Michała Szpaka Źródło: fot.youtube.com/MichałSzpakVevo

Michał Szpak nie weźmie udziału w koncercie Dody. Inicjatywa, która miała zjednoczyć artystów przeciwko wzajemnej nienawiści odbędzie się bez obecności kontrowersyjnego wokalisty. Znamy powód, dla którego gwiazdor musiał zrezygnować w przedsięwzięciu.

Michał Szpak jest bez wątpienia jedną z największych ikon współczesnej muzyki pop. Muzyk, który swoją wielką popularność zawdzięcza udziałowi w kultowym programie telewizji TVN, jakim był "X-Factor", a także reprezentowaniem polski na konkursie muzyki Eurowizja teraz musiał zrezygnować z udziału w muzycznym manifeście przeciwko nienawiści. Artysta mimo że początkowo przejawiał wielkie zainteresowanie uczestnictwem w projekcie, teraz będzie musiał zrezygnować z udziału. Jak się okazuje, muzyk ma specjalny powód, dla którego nie będzie mógł wspomóc Doroty Rabczewskiej.

Michał Szpak odmawia Dodzie w sprawie charytatywnego koncertu

Charytatywny koncert, który zostanie zorganizowany przez Dorotę Rabczewską, jest odpowiedzią na tragiczne wydarzenia w Gdańsku, w których zginął prezydent miasta Paweł Adamowicz. Artystka przejęta wydarzeniami i za pomocą swoich mediów społecznościowych wystosowała zaproszenie do znakomitych przedstawicieli polskiej estrady, aby wraz z nią wzięli udział w charytatywnym przedsięwzięciu. - Zróbmy coś od siebie, sami, wyjątkowo. Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoje historie związane właśnie z hejtem, z przemocą w internecie, o tym, jak my to przeżywamy. Bo przecież przeżywamy to codziennie na swojej skórze. Możemy pomóc młodym ludziom, swoim fanom, a przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty. W końcu po to jesteśmy" – mówiła Doda. Mimo że Michał Szpak początkowo wydawał się bardzo zainteresowany uczestnictwem, to jednak będzie musiał odmówić. Wszystko przez wcześniejsze zobowiązania, jakich podjął się uwielbiany przez miliony artysta. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ I FILMEM

Trasa Michała Szpaka popsuła plany Dody

Okazuje się, że Michał Szpak nie będzie mógł wystąpić w koncercie przeciwko nienawiści, ponieważ w tym czasie będzie w trakcie jednego ze swoich pierwszych koncertów za granicami naszego kraju. Uczestnik Eurowizji został zaproszony do Tajlandii, gdzie wraz z Radio Eska będzie realizował koncert "Eska odwołuje zimę". Mimo że Szpak w trakcie występu Dody będzie za granicą, to fani polskiej muzyki także nie powinni mieć na co narzekać. Na scenie  wystąpią takie sławy jak: Katarzyna Nosowska, Bajm, Natalia Kukulska, Budka Suflera, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz, Gosia Andrzejewicz czy Justyna Steczkowska.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kinga Rusin wyjawiła zaskakujący sekret. Podjęła tę decyzję z braku pieniędzy
  2. Ma 47 lat, a jej ciało powala. Kinga Rusin pokazała zdjęcia w skąpym stroju
  3. Kinga Rusin zadała fanom proste pytanie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwała
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
  Następny artykuł