Michał Szpak JUŻ TAK NIE WYGLĄDA. Co on zrobił?

Michał Szpak JUŻ TAK NIE WYGLĄDA. Co on zrobił?

Michał Szpak zaskoczył wszystkich fanów na ostatnim koncercie! Całą widownie wzruszył słowami o zmarłej Korze, jednak to nie koniec rewelacji. Artysta znów pokazał, że może szokować, zarówno głosem, jak i swoim wyglądem.

Michał Szpak wyszedł na scenę, a wszyscy zebrani na widowni natychmiast zaniemówili! W tak kontrowersyjnym wydaniu nie widzieliśmy go od bardzo długiego czasu. Ostatnio w ramach promocji nowego albumu wybierał kolorowe, ale raczej skromne kreacje. Tym razem postanowił szokować - na scenie zrobiło się naprawdę gorąco.

Michał Szpak w gorącej stylizacji! Widownia zaczęła szaleć

Michał Szpak pokazał się swoim fanom w nietypowej, gorącej stylizacji. Cały zapocony, wcisnął na siebie tylko białe, bardzo obcisłe spodnie. Postanowił nie zakładać koszulki, a na gołym ciele zapiął czarne szelki. Oczywistym elementem jego stylizacji była biżuteria (naszyjniki, bransoletki i zegarek), a także okrągłe okulary przeciwsłoneczne, bez których ostatnio go nie widujemy. Co ciekawe, Michał Szpak bardzo często w ostatnim czasie spina włosy. Coraz rzadziej widujemy go z rozpuszczonymi długimi lokami, które od lat były jego cechą charakterystyczną. Czyżby ta zmiana była tylko czasowa, a może Szpak faktycznie chce zrezygnować z dotychczasowej fryzury? Wielbiciele muzyka byli jednogłośni - jego występ był cudowny, a strój dopełniał wszystko idealnie. - Było wyjątkowo, emocjonalnie, magicznie, jak zawsze na Twoich występach, dałeś piękny, oszałamiający koncert. Dzisiaj w Zamościu również mistrzowskie były oba występy - Jesteś Nr 1!!! - pisze zachwycona fanka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Danuta Stenka żyje dzięki swoim bliskim. Otarła się o śmierć
  2. Gwiazda "Top Model" się wygadała! Producenci będą wściekli
  3. Kaczyńska ODLECIAŁA, zaatakowała swoich sojuszników. Co na to prezes?
  4. Szokujące odkrycie! Niemal wszyscy karmimy tym psy, a to je zabija
Michał Szpak screen: Facebook / Michał Szpak Michał Szpak screen YouTube / Michał Szpak Michał Szpak fot. Instagram / Michał Szpak
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News