Michał Szpak przeżył rok temu ogromną tragedię. Zmarła jego bliska przyjaciółka oraz największa fanka, która z ogromnym oddaniem wspierała karierę wokalisty. Muzyk wciąż nie może sobie niestety poradzić z jej odejściem.

Michał Szpak odnosi w ostatnim czasie na polskim rynku muzycznym coraz większe sukcesy. Piosenkarz wydaje kolejne płyty oraz dużo koncertuje, także poza granicami naszego kraju. Pojawia się także jako juror w talent show The Voice of Poland na antenie Telewizji Polskiej, w którym cieszy się dużym uznaniem widzów.

Michał Szpak w żałobie? Wciąż nie poradził sobie ze śmiercią przyjaciółki

Jak się niestety okazuje, ogromne sukcesy wokalisty nie zapewniają mu pełni szczęścia. Gwiazdor wciąż cierpi po śmierci Renaty Nektarowskiej, która była jego przyjaciółką oraz założycielką największego i oficjalnego fan clubu. Bliska Szpakowi osoba odeszła 8 listopada 2017 roku.

– Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy Was, że dzisiaj, po ciężkiej walce z chorobą zmarła nasza Renata Nektarowska. Odeszła matka i założycielka naszego Fan Clubu, przyjaciółka i najwierniejsza fanka Michała. Reniaczku, na zawsze zostaniesz w naszych sercach – poinformowali wtedy fani wokalisty za pośrednictwem Facebooka, a sam Szpak pogrążył się w głębokiej żałobie.

Wzruszony Michał Szpak wspomina zmarłą przyjaciółkę

Z okazji rocznicy śmierci Nektarowskiej gwiazdor zdecydował się uhonorować jej pamięć za pośrednictwem swego konta na Facebooku. Piosenkarz opublikował wzruszające, czarno-białe zdjęcia z przyjaciółką. Z opisu sympatycy Szpaka mogli za to wywnioskować, że wciąż nie potrafi się pogodzić z odejściem bliskiej sobie osoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienne

– To było na samym początku w mieście Częstochowa. Tam poznałem kobietę, która miała ogromny wpływ nie tylko na mnie, ale też na ludzi wokół, którzy byli lub stawali się częścią fanklubu. Dziękuję za to bezgraniczne zaufanie, za rozmowy i wsparcie. Czasami na ziemi spotykamy anioły, które pozwalają nam przechodzić mosty, otaczają opieką. Wiem, że trzymasz rękę na pulsie. Dziękuję, Reniu – napisał poruszony wokalista, którego post trafił fanów prosto w serca.

Sympatycy Michała Szpaka niezwykle zmartwili się o swojego ulubieńca oraz przyszłość jego kariery w obliczu smutku, z którym nie potrafi sobie poradzić. Jednocześnie zaznaczyli, że doskonale rozumieją emocje wokalisty, gdyż strata bliskiej osoby nigdy nie jest dla nikogo łatwa.

Michał Szpak
Fot. Facebook/Michał Szpak
Michał Szpak
Fot. Facebook/Michał Szpak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Grabowskiego w końcu „wybłagała” ojca. O decyzji aktora mówi dziś cała Polska
  2. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  3. Uczestnik Rolnik szuka żony jest skończony! Ogromny skandal się potwierdzi?
  4. Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli zszokowani
  5. Wielka gwiazda Na Wspólnej opublikowała kontrowersyjną fotkę. „Co Ty sobie zrobiłaś?!”

Lubisz muzykę Michała Szpaka?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!