Chcą zniszczyć Michała Szpaka. Nagie zdjęcia artysty na portalu dla gejów

Chcą zniszczyć Michała Szpaka. Nagie zdjęcia artysty na portalu dla gejów Źródło: fot. Instagram

Michał Szpak jest jednym z najbardziej docenianych, młodych artystów w Polsce. Ostatnio wokół wokalisty narosły spore kontrowersje, kiedy na popularnym portalu randkowym dla homoseksualistów pojawiły się roznegliżowane zdjęcia artysty. Sam muzyk postanowił to skomentować. 

Michał Szpak swoją karierę rozpoczął w programie "X Factor", stacji TVN. Wykonał piosenkę Czesława Niemena, "Dziwny jest ten świat" i pomimo początkowego nie najlepszej reakcji widowni zachwycił wszystkich! Jego pięć minut trwa już kilka lat. Ostatnio rozgorzała afera wokół jego osoby. Szpak do dziś wzbudza ogromne kontrowersje, głównie swoim wyglądem. Część osób zarzuca mu, że nie wygląda wystarczająco "męsko". Piosenkarz ma jednak wielu fanów, którzy zawsze wspierają go w trudnych chwilach.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Smutne informacje. Gwiazda „M jak miłość” już do nas nie wróci

Tak i tym razem. Jakiś czas temu na jednym z portali dla homoseksualistów miały pojawić się nagie zdjęcia Michała Szpaka. O sprawie poinformował wtedy tabloid „Super Express”. 

Michał Szpak ofiarą internautów

Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że jest na nich popularny wokalista. Odpiera on jednak wszystkie zarzuty, twierdząc, że nic nie wie o istnieniu profilu na portalu randkowym dla gejów. Wszystko wskazuje na to, że padł ofiarą niesmacznego żartu. – Zupełnie nie wiem, o czym mowa! Nie uprawiam takiego „sportu”. Nigdy nie poznałem nikogo przez Internet. Nie uprawiałem takich rzeczy w ogóle. Nie angażowałem się w coś takiego dlatego, że jestem osobą wychowaną w kulturze face-to-face. Nie uprawiam takiego „sportu”. Ale lubię randkować, pewnie, że tak. Obracam się w swoim towarzystwie, które znam od lat – tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem” poszkodowany artysta. Warto jednak pamiętać, że od wielu lat w mediach spekuluje się na temat orientacji seksualnej Michała. W tej sprawie zabrał głos on sam, wierząc, że przetnie wszelkie spekulacje na ten temat. – Jeśli ktoś gada, że jestem gejem, czy transwestytą, czy czymkolwiek innym, to… Jezus Maria, niech sobie mówi. Ja jestem Michał Szpak – powiedział kiedyś w wywiadzie dla Repliki, magazynu dla osób LGBT. Michał Szpak nago Michał Szpak / screen z portalu fellow.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa tajemnica Jana Olszewskiego wyszła na jaw! To dlatego Wałęsa go obalił?
  2. Skandal wokół Morawieckiego. Myślał, że nikt nie zauważy
  3. Przełomowy moment w historii! Tusk zdecyduje o losie UE
  4. Anna Mucha pokazuje piersi. Zachęca do ich masowania
  5. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
Źródło: lelum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News